Η κριτική γράφτηκε 26 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πολύ καλό ξενοδοχείο στο κέντρο της Αθήνας με πολύ ευγενικό προσωπικό. Δίπλα στο μουσείο της Ακρόπολης. Συνεργασία με parking για όσους έχουν αυτοκίνητο. Καλό πρωινό καθαρά δωμάτια. Ότι πρέπει για οικογένειες

Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Playjack
Ο/η Yannis_AS, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Ξενοδοχείο Acropolis Select, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 27 Δεκεμβρίου 2016

Αγαπητέ κύριε/κυρία Playjack,

Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που διαθέσατε για να κάνετε μια κριτική στο TripAdvisor.

Είμαστε πολύ χαρούμενοι που μείνατε ευχαριστημένη/ος απο το εξυπηρετικό μας προσωπικό, την καθαριότητα του ξενοδοχείου και το Αμερικανικό πρωινό σε μπουφέ που σερβίρετε καθημερινά στο εστιατόριο του ξενοδοχείου.

Ελπίζουμε να μας δώσετε την ευκαιρία να σας ξανά φιλοξενήσουμε στο Acropolis Select στην επόμενή σας διαμονή στην Αθήνα και να κάνουμε την διαμονή σας ακόμα πιο ευχάριστη.

Βελώνιας Ιωάννης.
Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες.

Η κριτική γράφτηκε 24 Δεκεμβρίου 2016

Διάβασα της κριτικές πριν κάνω κράτηση και δεν ήταν και πολύ καλές.φυσικά δεν κρίνω από τα λεγόμενα τον άλλον απλά παίρνω μια γεύση του το τι θα συναντήσω..το συστήνω με κλειστά ματια.Ειλικρινά τώρα η εσείς που γράφετε η μένετε σε παλάτια με υπηρέτες η είσαστε από άλλο πλανήτη.μπορώ να γράφω για πολλά από τα post που είδα εδώ μέσα αλλα ένα τόσο μεγάλο κείμενο δεν θα το διάβαση κανεις,γιατί ως έλληνες διαβάζουμε μονο τα αρνητικά.το δωμάτιο μου ήταν πεντακάθαρο τα σεντόνια καθαρά και το decor του δωματίου απίστευτο.Ειχα την αίσθηση ότι είναι ένα καλά οργανωμένο ξenodoxeio.to προσωπικό ευγενέστατο και πρόθυμο.

Συμβουλή: αν σταματήσουν οι πελάτες να είναι μίζερη τα πάντα θα είναι τέλεια
  • Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Vagelis G

Αγαπητέ Κύριε Vagelis G,

Σας ευχομαστέ Χρόνια πολλά.

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα θερμά σας σχόλια.

Είμαστε πολύ χαρούμενοι που περάσατε μια όμορφη διαμονή στο Acropolis Select και σας υποσχόμαστε οτι θα συνεχίσουμε να παρέχουμε άψογες υπηρεσίες στο μέλλον.

Ελπίζουμε στην επόμενη σας επίσκεψη στην Αθήνα, να μας κάνετε την τιμή να σας ξανά φιλοξενήσουμε στο ξενοδοχειό μας.

Βελώνιας Ιωάννης.
Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες.

Η κριτική γράφτηκε 7 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Περιποιημένο δωμάτιο. Ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό. Άριστη τοποθεσία. Βρίσκεται δίπλα στο μετρό Συγγρού - Φιξ και μια ανάσα από το Μουσείο της Ακρόπολης. Στα μείον η έλλειψη ράμπας στην είσοδο του ξενοδοχείου και οι τσιμπημένες τιμές...

Διαμονή: Νοέμβριος 2016, ταξίδι σόλο
Ευχαριστούμε, elizak117
Ο/η Yannis_AS, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Ξενοδοχείο Acropolis Select, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 8 Νοεμβρίου 2016

Αγαπητή elizak117,

Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που μείνατε ευχαριστημένη απο τις υπηρεσίες μας και που η δίαμονη σας ήταν ευχάριστη.

Έλπιζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας ξανά φιλοξενήσουμε στο ξενοδοχείο Acropolis Select και να κάνουμε την διαμονή σας ακόμα πιο ευχάριστη.

Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων.

Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2016

Υποδοχή ευγενική και τυπική, είχα κλείσει ένα δίκλινο αλλά δυστυχώς το δωμάτιο δεν είχε καμία σχέση με τις φωτογραφίες. Λίγα, κακής ποιότητας και αισθητικής έπιπλα μέσα σ ένα πάρα πολύ μικρό δωμάτιο. Κρεβάτι μικρό και καθόλου άνετο.
Πρωινό ικανοποιητικό .
Τοποθεσία πολύ καλή , κοντά σε όλα τα αξιοθέατα στην καρδία της Αθήνας .
Γενική εντύπωση πρόκειται για ένα μέτριο ξενοδοχείο, σίγουρα υπάρχουν πολύ καλύτερες επιλογές με το ίδιο κόστος.

• Διαμονή: Νοέμβριος 2015, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Thomas T
Ο/η Yannis_AS, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Ξενοδοχείο Acropolis Select, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 5 Σεπτεμβρίου 2016

Αγαπητέ Thomas T,

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που διάθέσατε για να κάνετε μια κριτική στο TripAdvisor.

Θέλουμε να σας ευχαριστήσουμε για το σχόλιο σας σχετικά με την τοποθεσία του ξενοδοχείου, που είναι πραγματικά σε κεντρικό σημείο της Αθήνας, κοντά σε πολλά μέσα μεταφοράς και αξιοθέατα.

Επίσης, σας ευχαριστούμε για την κριτική σας σχετικά με την υποδοχή του ξενοδοχείου μας, που είναι φιλική και εξυπηρετική προς όλους τους πελάτες μας και είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που μείνατε ικανοποιημένη απο το πρωινό μας.

Τέλος, λυπούμαστε ιδίαιτερα που δεν ανταπεξέλθαμε στις προσδοκίες σας. Ωστόσο θέλουμε να γνωρίζεται οτι δίνουμε μεγάλη προσοχή στα θετικά αλλα κυρίως στα αρνητικά σχόλια, έτσι ώστε να βελτιωθούμε όπου αυτο είναι εφικτό.

Σας ευχαριστούμε και πάλι και ελπίζουμε να μας δώσετε την ευκαιρία να σας ξανά φιλοξενήσουμε και να κάνουμε την διαμονή σας πολύ πιο ευχάριστη.

Βελώνιας Ιωάννης
Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων

Η κριτική γράφτηκε 25 Απριλίου 2016

Ένα ξενοδοχείο σε εξαιρετική τοποθεσία, λίγα μόλις βήματα από το μετρό και πολύ κοντά στην Ακρόπολη και στο μουσείο! Ένα πολύ ζεστό και φιλόξενο περιβάλλον, περιποιημένοι και καθαροί χώροι, κάνουν εξαιρετικά ευχάριστη τη διαμονή. Το πρωινό αρκετά καλό, αν και λείπει ποικιλία σε γλυκές γεύσεις. Στα θετικά του είναι οπωσδήποτε ο βραστήρας στο δωμάτιο με τσάι και καφέ η πρόσβαση σε ασύρματο δίκτυο σε όλους τους χώρους του! Θα εξυπηρετούσε πολύ αν το chek in στο δωμάτιο μπορούσε να γίνει πριν τις 2 το μεσημέρι!

• Διαμονή: Απρίλιος 2016, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
1  Ευχαριστούμε, aegeanislands
Ο/η Yannis_AS, Manager του Ξενοδοχείο Acropolis Select, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 26 Απριλίου 2016

Kαλή σας ημέρα,

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια σε ότι αφορά την διαμονή σας, στο Ξενοδοχείο μας. Θέλουμε να σας διαβεβαιώσουμε ότι προσπαθούμε καθημερινά να γινόμαστε καλύτεροι.
Θα λάβουμε υπόψη μας τις παρατηρήσεις σας σχετικά με τις γλυκές γεύσεις στο πρωινό που προτείνατε.
Επίσης θα πρέπει να σας αναφέρουμε ότι γίνεται προσπάθεια απο όλο το προσωπικό του Ξενοδοχείου, το check in να γίνεται όσο το δυνατόν πιο νωρίς. Με το δεδομένο όμως ότι η ώρα του check out είναι στις 12.00 αυτό τις περισσότερες φορές το καθιστά πολύ δύσκολο.
Ελπίζουμε να μας δοθεί η ευκαιρία να σας ξαναφιλοξενήσουμε στο Acropolis Select.

Για μια ακόμη φορά σας ευχαριστούμε,

Acropolis Select Hotel,