View deal
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
FindHotel
ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΤΕ 20 $
Hotels.com99 $
Priceline98 $
eDreams101 $
Η κριτική έγινε: 20 Φεβρουαρίου 2021

Και το εννοώ. Συνδυάζει όλες τις ανέσεις με την πολυτέλεια. Πολύ σημαντική για εμάς η περιοχή και η άμεση πρόσβαση στη δουλειά που είχα, καθώς επίσης και το free parking σε ασφαλή χώρο. Το προσωπικό ευγενέστατο, το πρωινό πεντανόστιμο με μεγάλη ποικιλία, το εστιατόριο με γκουρμέ προτάσεις. Δεν το αλλάζουμε!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2021
1  Ευχαριστούμε, drosalice
Ο/η AIROTEL GROUP, Other του Airotel Alexandros, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Φεβρουαρίου 2021

Αγαπητή / έ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε θερμά για την προτίμηση σας αλλά και για την υπέροχη κριτική σας!

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που κεντρική μας τοποθεσία του ξενοδοχείου μας ήταν βολική για εσάς και που το δωρεάν πάρκινγκ, σας διευκόλυνε κατά τη διαμονή σας στην Αθήνα!

Δεχόμαστε με ιδιαίτερη χαρά τα σχόλια σας για το εστιατόριο μας και τις γεύσεις που έχουμε ετοιμάσει για εσάς! Το πρωινό είναι για εμάς το σημαντικότερο γεύμα της ημέρας, έτσι δημιουργήσαμε την ανοιχτή κουζίνα στο πρωινό μας για να προσφέρουμε μια ξεχωριστή και προσωποποιημένη εμπειρία Ελληνικού παραδοσιακού πρωινού!

Ο στόχος μας είναι να γίνουμε η πρώτη σας επιλογή διαμονής στην Αθήνα και για αυτό θα κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε για να διατηρήσουμε το υψηλό επίπεδο παροχής υπηρεσιών, για το οποίο είναι γνωστός ο ξενοδοχειακός όμιλος της Airotel.

Θα χαρούμε να σας δούμε σύντομα σε ένα από τα ξενοδοχεία του ομίλου Airotel, στην Αθήνα, την Καβάλα ή την Πάτρα.

Η κριτική έγινε: 20 Ιανουαρίου 2021

θα ηθελα να είχε παντόφλες το δωμάτιο και να μη τις ζητήσω, για δε τους μονοήμερους σαν κι εμένα ένα σετ ξυριστικών και οδοντόβουρτσας θα ήταν χρήσιμα! Ενδεχομένως κι ένα "σκληρο" μαξιλάρι αν υπήρχε διαθέσιμο, θα ήταν καλό!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2021
1  Ευχαριστούμε, georgiadis2021
Ο/η AIROTEL GROUP, Other του Airotel Alexandros, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Ιανουαρίου 2021

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την πρόσφατη επίσκεψή σας και για το χρόνο που αφιερώσατε για την κριτική σας!
Η γνώμη σας είναι για εμάς πολύ σημαντική. Οι βαθμολογίες σας και τα σχόλια σας, είναι ο οδηγός μας και η επιβράβευσή μας.
Ο στόχος μας είναι να γίνουμε η πρώτη σας επιλογή διαμονής στην Αθήνα και βασιζόμενοι στις βαθμολογίες και τις επισημάνσεις σας, θα κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε για να βελτιώσουμε τις υπηρεσίες μας. Το έμπειρο προσωπικό μας, θα είναι πάντα στη διάθεση σας. ¨όταν μας επισκεφτείτε και πάλι, μη διστάσετε να μας ζητήσετε οτιδήποτε χρειαστείτε και δε θα αργήσουμε να σας εξυπηρετήσουμε.

Η κριτική έγινε: 22 Δεκεμβρίου 2020

Ένας υπέροχος και ήσυχος προορισμός μέσα στο χαμό της μεγαλούπολης! Δυστυχώς δεν είχαμε τη δυνατότητα να απολαύσουμε όλα όσα παρέχει το ξενοδοχείο, λόγω του covid-19, αλλά παρ΄όλα αυτά ήταν μια ευχάριστη εμπειρία. Αυτό που ευχαριστήθηκα περισσότερο ήταν το τεράααστιο διπλό κρεββάτι!!! Πραγματικά δεν έχω ξαναδεί μεγαλύτερο :ρ

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, G1309ZFmariam
Ο/η AIROTEL GROUP, Other του Airotel Alexandros, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Ιανουαρίου 2021

Αγαπητέ επισκέπτη,

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που καταφέραμε να ανταποκριθούμε στις απαιτήσεις σας και να σας βοηθήσουμε να απολαύσετε την επίσκεψη σας στην Αθήνα.
Η γνώμη σας είναι για μας πολύ σημαντική. Τα καλά σας σχόλια, είναι η επιβράβευσή μας αλλά και το κίνητρό μας να συνεχίσουμε την προσπάθεια, ώστε πάντα να κάνουμε τη διαμονή σας μαζί μας ξεχωριστή!

Θα χαρούμε να σας δούμε και πάλι σύντομα σε ένα από τα ξενοδοχεία του ομίλου Airotel, στην Αθήνα, την Καβάλα ή την Πάτρα!

Η κριτική έγινε: 12 Νοεμβρίου 2020

Εξαιρετικό ξενοδοχείο σε ιδανική τοποθεσία στο κένρο της Αθήνας, για επαγγελματικούς λόγους και ευκολες μετακινήσεις, φιλικό προσωπικό, άνετη διαμονή, καλό πρωινό με καλή τιμή για τις υπηρεσίες που πρσφέρει.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, Chaposto
Ο/η AIROTEL GROUP, Other του Airotel Alexandros, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Νοεμβρίου 2020

Η κριτική έγινε: 7 Οκτωβρίου 2020

Ενα υπέροχο ξενοδοχείο ,φιλικό προσωπικό πάντα πρόθυμοι να εξυπηρετήσουν , καθαρό με ανακαινισμένα δωμάτια,πλούσιο πρωϊνό,το κορυφαίο είναι η ταράτσα με την τέλεια παραλία πισίνα !!! Αν ταξιδεύετε στην Αθήνα να μείνετε οποιαδήποτε

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, mikedontas
Ο/η AIROTEL GROUP, Άλλο του Airotel Alexandros, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την πρόσφατη επίσκεψή σας!

Η γνώμη σας είναι για μας πολύ σημαντική, είναι η επιβράβευσή μας αλλά και το κίνητρό μας να παρέχουμε τις υπηρεσίες που κάνουν την παραμονή σας μαζί μας όπως ακριβώς την περιμένατε.

Είμαστε υπερήφανοι που δεχόμαστε μια τόσο ευγενική κριτική! Πάντα θα προσπαθούμε να παρέχουμε προσωποποιημένες υπηρεσίες για να μπορείτε να απολαύσετε τη διαμονή σας! Χαίρομαι ιδιαίτερα που απολαύσατε τους ανανεωμένους χώρους μας, το ανακαινισμένο σας δωμάτιο και φυσικά τη μοναδική παραλία μας, στον έβδομο όροφο του ξενοδοχείου μας!

Ο στόχος μας είναι να δημιουργήσουμε μια άνετη και ξεκούραστη διαμονή και χαιρόμαστε που ανταποκριθήκαμε στις προσδοκίες σας.

Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε σύντομα,