Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καθαροτατα δωματια, αψογη συμπεριφορα προσωπικου, παρα πολυ καλο πρωινο, συνεχες και δυνατο wifi σε ολο το ξενοδοχειο, δωρεαν χωρος σταθμευσης.Πολυ καλη σχεση τιμης υπηρεσιων.Σιγουρα θα ξαναπαμε.Σε πολυ καλο σημειο, κοντα σχετικα στο κεντρο.αν εχεις αμαξι ειναι διπλα απο ολα.
Εξαιρετικη υποδοχη, ωραια διακοσμηση κοινοχρηστων χωρων,

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Sarogave1
Ο/η GROUP-AIROTEL, General Manager του Airotel Alexandros, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 10 Απριλίου 2018

Αγαπητέ επισκέπτη
Με χαρά δεχτήκαμε τις ευγενικές αναφορές σας.
Μας ικανοποιεί που η διαμονή σας ήταν αντάξισ των προσδοκιών σας.
Ευελπιστούμε πως θα έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά κοντά μας

Η κριτική γράφτηκε 10 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Άριστο.
Με το καλωσόρισμα,με σκλαβωσαν
Η Μαρία από το σέρβις είναι πολύ φιλική και ευγενική. Όπως ο ρεσεψιονιστ.
Τα δωμάτια τέλεια έμεινα στον 6ο όροφο .
Πολλά λόγια δεν χρειάζονται.
Μια επίσκεψη θα σάς πείσει

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, loulass
Ο/η GROUP-AIROTEL, General Manager του Airotel Alexandros, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 13 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ επισκέπτη,
Γενικός Διευθυντής Ομίλου Airotel

Η κριτική γράφτηκε 4 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο έχει καλή τοποθεσία, είναι πολύ όμορφο ανακαινησμένο με ωραία δωμάτια και πάρα πολύ ωραίο λόμπι στο οποίο μπορείς να περάσεις αρκετή ώρα είτε για καφέ είτε για πέπιτραπέζια παιχνίδια. Έχει καλό πρωινό και πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, stefani a
Ο/η GROUP-AIROTEL, General Manager του Airotel Alexandros, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 16 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ επισκέπτη
Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για τα πολύτιμα προς εμάς σχόλια.
Με χαρά δεχτήκαμε τις ευγενικές αναφορές σας για την τοποθεσία τα δωμάτια και το λόμπι του ξενοδοχείου μας.
Μας ικανοποιεί που η διαμονή σας συνάντησε τις προσδοκίες σας.
Ευελπιστούμε πως θα έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά κοντά μας σε κάποιο από τα ξενοδοχεία του ομίλου Airotel ανά την Ελλάδα.

Η κριτική γράφτηκε 1 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ πετυχημένη η ανακαίνιση του στον κάτω όροφο! Εξαιρετική επιλογή για ξενοδοχείο του κέντρου! Διαθέτει μπιλιάρδο και ηλεκτρονικά για να περνάς την ώρα σου, χώρους για απομόνωση και διάβασμα, μπριζες για φορτιστές παντού! Το πρωινό του εξαιρετικό και το προσωπικό πολύ φιλικό!

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Evi S

Αγαπητή Εύη

Η κριτική γράφτηκε 11 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καθαριοτητα 10, λοιπές παροχές ξενοδοχείου 10 (υπολογιστές εκτυπωτές φαξ χωρίς αναψυχής), WiFi 10, τοποθεσια 10, δωρεάν πάρκινγκ 10+, πρωινό 10+, εξυπηρέτηση προσωπικού 10++, σχέση αξίας / τιμής 10++.

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
1  Ευχαριστούμε, Mixalis R
Ο/η GROUP-AIROTEL, General Manager του Airotel Alexandros, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 15 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητέ Μιχάλη,