Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
FindHotel
Hotels.com166 $
Priceline167 $
Agoda.com140 $
Η κριτική έγινε: 20 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχος καφές σε ένα απολαυστικό σημείο με ιδιαίτερα ευγενικό κ εξυπηρετικό προσωπικό! Φανταστική θέα για πολύωρο καφέ κ ποτό! Πολύ καθαρά ποτά καθαρός χώρος κ εντυπωσιακά καθαρές τουαλέτες! Συγχαρητήρια !! Θα ξαναπάω σίγουρα!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Eliza T
Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Διαβαστε καλα αυτη την κριτικη γιατι περιγραφει ακριβως οτι χρειαζεστε. Αρχικα ειναι στο καλυτερο σημειο της Αθηνα με φοβερη θεα την Ακροπολη. Τεραστια παραθυρα που βοηθανε να γινει εξαιρετικα φωτεινο και μπτοστα σου η πλατεια μοναστηρακιου που σφιζει απο ζωη και χτυπαει η καρδια της Αθηνας. Εχει ενα και μονο αρνητικο το οποιο αν μπορειτε να ξεπερασετε θα περασετε τελεια. Εχει λιγο θορυβο απο την μια λογω το roof garden που λειτουργει και ως bar και ειναι αρκετα δημοφιλης και δευτερον λογο της πολυσυχναστης πλατειας αλλα και δρομου με αποτελεσμα ειδικα στους πρωτους οροφους να εχει μια βοη. Γνωμη πηγαινετε αφοβα ζητηστε δωματιο με θεα

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
1  Ευχαριστούμε, diaxeiristis
Η κριτική έγινε: 15 Μαρτίου 2016

Μου το είχαν περιγράψει ως το κάτι άλλο. Η αίσθηση μου είναι ότι δεν είναι αυτό που ήθελα κι αυτό που μου περιέγραψαν, αν και το δωμάτιο ήταν πολύ καλό, όπως και το πρωινό του, καθώς και η θέα από τον τελευταίο όροφο που παίρνεις το πρωινό σου. Όμως το δωμάτιο μου έβλεπε ένα μικρό βρώμικο δρομάκι με πολύ φασαρία. Για να πάω να πάρω πρωινό, έπρεπε να κατέβω στο ισόγιο και να πάρω το άλλο ασανσέρ να πάω στην ταράτσα. Στο δε ασανσερ που πάει στην ταράτσα, γίνεται ο πανικός. Έχει μόνιμα κόσμο και ουρά, γιατί δέχεται κι εξωτερικούς επισκέπτες.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Αν διαθέτουν χρήματα, ας επιλέξουν δωμάτιο με θέα την Ακρόπολη
Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, irenemarinou
Η κριτική έγινε: 23 Φεβρουαρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ένα ωραίο ξενοδοχείο με πολύ ευχάριστο προσωπικό ωραίο δωμάτιο καθαρό καθημερινά καθαρισμός των δωματίων και αλλαγή πετσέτες καθημερινά,επίσης η τοποθεσία καταπληκτική όπως και το πρωινό τέλειο ειδικά η θέα στην Ακρόπολη στο πρωινό μαγευτική φτιάχνει η διάθεση σου όλη μέρα απο το πρωί !

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2016
1  Ευχαριστούμε, GourmetA1
Η κριτική έγινε: 15 Φεβρουαρίου 2016

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με το Amoma.com
Αυτή η κριτική είναι η υποκειμενική γνώμη ενός μεμονωμένου ταξιδιώτη και όχι η γνώμη της TripAdvisor LLC ή των συνεργατών της.