“Φοβερό φαγητό και φοβερό σέρβις!!!”
Κριτική για: Oroscopo

Oroscopo
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Περιγραφή: Το εστιατόριο OROSCOPO βρίσκεται στην Αθήνα, στην πλατεία μπροστά από ξενοδοχείο Divani Caravel, και έχει μοντέρνα Ελληνική κουζίνα, Πίτσα, Πάστα και μεγάλη ποικιλία φρέσκων ζυμαρικών. Είναι ιδανικά τοποθετημένο στην καρδιά της Αθήνας, κοντά στην Εθνική Πινακοθήκη, τα ξενοδοχεία Hilton & Best Western Ιλίσια, και πέντε λεπτά μακριά από τα ξενοδοχεία Crowne Plaza και The Golden Age. Το Oroscopo σερβίρει από τις 13:00 το μεσημέρι έως τις 12:00 το βράδυ καθημερινά και λειτουργεί όλο το χρόνο. Τους πιο ζεστούς μήνες, έχετε την επιλογή είτε να απολαύσετε το δείπνο σας έξω, δίπλα στη πλατεία, ή στην κλιματιζόμενη αίθουσα μας με την πανοραμική θέα στην πλατεία του Caravel.
Η κριτική γράφτηκε 24 Οκτωβρίου 2020

Καλησπέρα σας, το φαγητό σε αυτό το μαγαζί είναι από τα καλύτερα που έχω δοκιμάσει φοβερή ποικιλία γευσε5ων αλλα και πεντανόστιμα πιάτα, ολα στην ωρα τους και απιστευτο σέρβις!!!

1  Ευχαριστούμε, vaggelisg943
Ο/η NikosA112, Agency / Consultant του Oroscopo, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητέ Vaggeli G,
Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το εστιατόριο μας για να απολαύσετε το γεύμα σας, καθώς επίσης και για τα θετικά σας σχόλια. Η από κάθε άποψη ικανοποίηση των επισκεπτών μας, είναι η βασική μας προτεραιότητα και μας χαροποιεί ιδιαιτέρως το γεγονός ότι ανταποκριθήκαμε στις προσδοκίες σας. Θα ήταν ευχαρίστηση για εμάς, να σας υποδεχτούμε ξανά στο εστιατόριο μας σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 19 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραιο μαγαζί και από πλευράς διαρρύθμισης και από πλευράς φαγητού και από πλευράς εξυπηρέτησης. Μια σαλάτα, ένα ορεκτικό δυο κυρίως πιάτα και μια μπύρα στα 50 ευρώ. Ολα καλοφτιαγμενα, και τα ζυμαρικά βρασμένα άριστα. Επίσης κέρασμα σούπα βελουτέ με πατάτα και πράσο, που αν και δεν τρώμε πράσα γλειψαμε και το πιατο. Οι σερβιτόροι ευγενεστατοι. Στο τέλος κέρασμα προφιτερολ και μιλφειγ, και αυτά άψογα!

3  Ευχαριστούμε, Q5860ZS_
Ο/η NikosA112, Agency / Consultant του Oroscopo, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητέ Γιαννη Σ,
Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Oroscopo για να απολαύσετε το γεύμα σας, καθώς επίσης για την θετική κριτική σας στο Trip Advisor. Η ικανοποίηση των πελατών είναι ο πρωταρχικός μας στόχος και πάντα χαιρόμαστε να μαθαίνουμε ότι ανταπεξήλθαμε στις προσδοκίες τους. Θα είναι μεγάλη χαρά για εμάς να σας ξαναϋποδεχθούμε στο εστιατόριό μας.

Η κριτική γράφτηκε 17 Οκτωβρίου 2020

Όμορφο περιβάλλον,καθαρός χώρος,άψογο sercice,τέλεια κουζίνα!Ευγενικοί κ φιλόξενοι οικοδεσπότες!Από τις καλύτερες επιλογές!

Ευχαριστούμε, M5737TC_

Αγαπητή Βαγια Κ,
Σας ευχαριστούμε ιδιαίτερα για την επιλογή σας να δειπνήσετε στο εστιατόριό μας, καθώς και για τον χρόνο που αφιερώσατε σε αυτή την θετική κριτική για το φαγητό και την εξυπηρέτηση μας. Μας χαροποιεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι ικανοποιήσαμε τις προσδοκίες σας και ευχόμαστε να σας ξαναϋποδεχθούμε σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 13 Οκτωβρίου 2020

Αν και δε γράφω συχνά κριτικές, το συγκεκριμένο εστιατόριο αξίζει τη καλύτερη! Πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί, λογικές τιμές και εξαιρετικό φαγητό. Ήταν η πρώτη αλλά σίγουρα όχι η τελευταία φορά που το επισκέφθηκαμε.

1  Ευχαριστούμε, 203eirinip
Ο/η NikosA112, Agency / Consultant του Oroscopo, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητή Eirini P,
Σας ευχαριστούμε θερμά για την θετική σας κριτική TripAdvisor, μετά την επίσκεψή σας στο εστιατόριό μας, είναι μεγάλη ευχαρίστηση για εμάς η ικανοποίηση των πελατών μας όσον αφορά τις γεύσεις και την εξυπηρέτησή μας! Θα ήταν μεγάλη χαρά για εμάς, να σας υποδεχτούμε ξανά στο Oroscopo.

Η κριτική γράφτηκε 11 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ό,τι και να πούμε είναι λίγο, οι άνθρωποι είναι ο ορισμός του επαγγελματισμού!!!Ευγενέστατοι, συνεπείς, καταπληκτικό φαγητό. Συνεχίστε έτσι!!!

2  Ευχαριστούμε, Odysseas G

Αγαπητέ Odysseas G,

Oroscopo: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Oroscopo: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.