“Πραγματικά τέλειο ”
Κριτική για: Oroscopo

Oroscopo
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Περιγραφή: Το εστιατόριο OROSCOPO βρίσκεται στην Αθήνα, στην πλατεία μπροστά από ξενοδοχείο Divani Caravel, και έχει μοντέρνα Ελληνική κουζίνα, Πίτσα, Πάστα και μεγάλη ποικιλία φρέσκων ζυμαρικών. Είναι ιδανικά τοποθετημένο στην καρδιά της Αθήνας, κοντά στην Εθνική Πινακοθήκη, τα ξενοδοχεία Hilton & Best Western Ιλίσια, και πέντε λεπτά μακριά από τα ξενοδοχεία Crowne Plaza και The Golden Age. Το Oroscopo σερβίρει από τις 13:00 το μεσημέρι έως τις 12:00 το βράδυ καθημερινά και λειτουργεί όλο το χρόνο. Τους πιο ζεστούς μήνες, έχετε την επιλογή είτε να απολαύσετε το δείπνο σας έξω, δίπλα στη πλατεία, ή στην κλιματιζόμενη αίθουσα μας με την πανοραμική θέα στην πλατεία του Caravel.
Η κριτική γράφτηκε 7 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε ένα απογευματακι με μια φίλη... Πραγματικά ο, τι φάγαμε ήταν τέλειο.. Τα πιάτα ήταν εξαιρετικής ποιότητας και πάντα νόστιμα... Η εξυπηρέτηση ήταν άψογη,ηταν όλοι ευγενικοι και με πρόθεση να σε βοηθήσουν σε κάθε σου επιλογή... Αξίζει να φάτε εκεί οπωσδήποτε!!!!!

1  Ευχαριστούμε, Konstantina K
Ο/η Nikos B, Marketing Manager του Oroscopo, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 5 εβδομάδες

Αγαπητή Konstantina K.

Σας ευχαριστούμε ιδιαίτερα για την επιλογή σας να δειπνήσετε με την φίλη σας στο εστιατόριό μας, καθώς και για τον χρόνο που αφιερώσατε σε αυτή την θετική κριτική για το φαγητό και την εξυπηρέτηση μας. Μας χαροποιεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι ικανοποιήσαμε τις προσδοκίες σας και ευχόμαστε να σας ξαναϋποδεχθούμε σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τουλάχιστον μια φορά το μήνα το επισκέπτομαι. Το φαγητό είναι άριστο, το κρασί του δεν υπάρχει, το καλύτερο πιάτο που προσφέρει και Δωρεάν είναι τα γλυκά του (ούτε ζαχαροπλάστης να ήταν ο chef). Οι τιμές είναι προσιτές για αυτά που προσφέρει.

1  Ευχαριστούμε, Michael L
Ο/η Nikos B, Marketing Manager του Oroscopo, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 4 Σεπτεμβρίου 2018

Αγαπητέ Michael L.

Σας ευχαριστούμε που επιλέγετε το Oroscopo για να απολαύσετε το γεύμα σας σε μηνιαία βάση, καθώς επίσης για την θετική κριτική σας στο Trip Advisor. Η ικανοποίηση των πελατών είναι ο πρωταρχικός μας στόχος και πάντα χαιρόμαστε να μαθαίνουμε ότι ανταποκρινόμαστε στις προσδοκίες τους. Θα είναι μεγάλη χαρά για εμάς να σας ξαναϋποδεχθούμε στο εστιατόριό μας, σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε Σάββατο βράδυ για φαγάκι... Καθησαμε στην πλατεία... Εξαιρετικό ιταλικό φαγητό.... Πηγαίνω σχεδόν 3 φόρες το μήνα.... Να πάτε με χίλια!!!!

4  Ευχαριστούμε, Samaras M

Αγαπητέ Samaras M.

Σας ευχαριστούμε θερμά που μοιραστήκατε τις εμπειρίες σας για το εστιατόριό μας στο TripAdvisor, καθώς επίσης και για τα θετικά σας σχόλια, για το φαγητό και την εξυπηρέτησή μας. Η από κάθε άποψη ικανοποίηση των επισκεπτών μας, είναι η βασική μας προτεραιότητα και μας χαροποιεί ιδιαιτέρως το γεγονός ότι συνεχίζουμε να ανταποκρινόμαστε στις προσδοκίες σας. Θα ήταν ευχαρίστηση για εμάς, να σας υποδεχτούμε ξανά στο εστιατόριο μας σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Οι τιμές ειναι ελαφρώς τσιμπημένες, αλλά η ποιότητα των κυρίως πιάτων σε συνδυασμό με το ευγενέστατο προσωπικό και την ωραία ατμόσφαιρα... Προτείνεται

1  Ευχαριστούμε, Gregory D
Ο/η Nikos B, Marketing Manager του Oroscopo, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 8 Αυγούστου 2018

Αγαπητέ Gregory D.

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σας σχόλιά μετά την πρόσφατη επίσκεψή σας στο εστιατόριο μας. Είμαστε ευχαριστημένοι γιατί το φαγητό και η εξυπηρέτηση μας ανταποκρίθηκε στις προσδοκίες σας και σας άφησε θετικές εντυπώσεις. Θα είναι μεγάλη μας χαρά να μας δοθεί η ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά στο Oroscopo.

Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Από τα πιο παλιά εστιατόρια με τάση στη ιταλική κουζίνα.Σε ένα εξαιρετικό location,ειδικά για το καλοκαίρι λόγω των τραπεζιών στην πλατεία. Η Ποιότητα στο φαγητό σε συνδυασμό με τις λογικές τιμές καθιστούν το Oroscopo ένα από τα must εστιατόρια στην Αθήνα.Το ευγενέστατο και ταχύτατο service κλέβει την παρασταση ακομα και αν το μαγαζι είναι γεμάτο (ως συνήθως)!!!Συστηνεται ανεπιφύλακτα για όλες τις ώρες της ημέρας!!!!

3  Ευχαριστούμε, Dimitris D
Ο/η Nikos B, Marketing Manager του Oroscopo, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 30 Ιουλίου 2018

Αγαπητέ Dimitris D.

Σας ευχαριστούμε ιδιαίτερα για την επιλογή σας να δειπνήσετε στο εστιατόριό μας, καθώς και για τον χρόνο που αφιερώσατε σε αυτή την θετική κριτική για το φαγητό και την εξυπηρέτηση μας. Μας χαροποιεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι ικανοποιήσαμε τις προσδοκίες σας και ευχόμαστε να σας ξαναϋποδεχθούμε σύντομα.

Oroscopo: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Oroscopo: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!