“Σε όλα τέλειο”
Κριτική για: Oroscopo

Oroscopo
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Περιγραφή: Προσφάτως ανακαινισμένο, βρίσκεται στην Αθήνα, στην πλατεία μπροστά από ξενοδοχείο Caravel, και έχει μοντέρνα Ελληνική κουζίνα, Πίτσα & Πάστα. Βρίσκεται ιδανικά τοποθετημένο στην καρδιά της Αθήνας, κοντά στην Εθνική Πινακοθήκη, τα ξενοδοχεία Hilton & Best Western Ιλίσια, και πέντε λεπτά μακριά από τα ξενοδοχεία Crowne Plaza και The Golden Age. Το Oroscopo σερβίρει από τις 12:30 το μεσημέρι έως τις 01:00 το βράδυ καθημερινά και λειτουργεί όλο το χρόνο. Τους πιο ζεστούς μήνες, έχετε την επιλογή είτε να απολαύσετε το δείπνο σας έξω, δίπλα στη πλατεία, ή στην κλιματιζόμενη αίθουσα μας με την πανοραμική θέα στην πλατεία του Caravel.
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σε όλα τέλειο. Διάβασα τα σχόλια στο TripAdvisor και αποφάσισα να φάμε με την οικογένειά μου εκεί. Δικαιώθηκα για την επιλογή μου. Σαλάτα ρόδι πραγματικά φοβερή και ακόμα και απλά κλασικά πιάτα όπως καρμπονάρα απλώς απίστευτα. Welcome με σούπα ημέρας και για γλυκό μια πραγματικά μεγάλη επιλογή από ΚΑΝΟΝΙΚΑ γλυκά όπως cheesecake σε κανονικά μεγέθη, παγωτά και φρούτα. Θα ανέβαζα και φωτογραφίες... αλλά δεν προλάβαμε, τα φάγαμε! Τιμές κανονικές και σέρβις φοβερό. Ευγενικοί, ευγενικοί, ευγενικοί!

4  Ευχαριστούμε, Γιωργος Γ
Ο/η Nikos B, Marketing Manager του Oroscopo, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 17 Μαρτίου 2018

Αγαπητέ Γιωργο Γ.

Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το εστιατόριο μας για να απολαύσετε το γεύμα σας, μαζί με την οικογένειά σας, καθώς επίσης και για τα θετικά σας σχόλια. Η από κάθε άποψη ικανοποίηση των επισκεπτών μας, είναι η βασική μας προτεραιότητα και μας χαροποιεί ιδιαιτέρως το γεγονός ότι ανταποκριθήκαμε στις προσδοκίες σας. Θα ήταν ευχαρίστηση για εμάς, να σας υποδεχτούμε ξανά στο εστιατόριο μας σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζί σαν χώρος δεν σε ξετρελαίνει χωρίς να είναι κακό. Οι τιμές στον κατάλογο ίσως σου φανούν ελαφρώς προς τα πάνω αλλά μόλις έρθουν οι μερίδες ή τα ενδιάμεσα που σου προσφέρουν χωρίς να τα έχεις παραγγείλει πραγματικά έρχονται στα ίσια τους και με το παραπάνω. Ναι η σχέση τιμής - προϊόντος είναι εξαιρετική χωρίς να υπονομεύεται η γεύση η οποία ακολουθεί σε πολύ καλό επίπεδο.

1  Ευχαριστούμε, Βενιζέλος Ι

Αγαπητέ Βενιζέλος Ι.

Σας ευχαριστούμε θερμά για την θετική σας κριτική TripAdvisor, είναι μεγάλη ευχαρίστηση για εμάς η ικανοποίηση των πελατών μας όσον αφορά τις γεύσεις και την εξυπηρέτησή μας! Θα ήταν μεγάλη χαρά για εμάς, να σας υποδεχτούμε ξανά στο εστιατόριο μας, σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ !!! Σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Σχέση ποιότητος - τιμής, πολύ πολύ καλή. Καθαριότητα σε πολύ υψηλό επίπεδο.
Αξίζει να δοκιμάσετε.

3  Ευχαριστούμε, Vasilis M

Αγαπητέ Vasilis M.

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σας σχόλιά μετά την επίσκεψή σας στο εστιατόριο μας. Είμαστε ευχαριστημένοι γιατί το φαγητό και η εξυπηρέτηση μας ανταποκρίθηκε στις προσδοκίες σας και σας άφησε θετικές εντυπώσεις. Θα είναι μεγάλη μας χαρά να μας δοθεί η ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά στο OROSCOPO.

Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η υποδοχή ητα ν πολύ καλή περνώντας στο φαγητό μπορώ να πω πως ήταν άριστο η σύνθεση των γεύσεων ητα ν φοβερή όπως και η πρώτη ύλη

3  Ευχαριστούμε, Greecechef
Ο/η Nikos B, Marketing Manager του Oroscopo, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 27 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ/ή Greecechef

Σας ευχαριστούμε ιδιαίτερα για την επιλογή σας να δειπνήσετε στο εστιατόριό μας, καθώς και για τον χρόνο που αφιερώσατε σε αυτή την θετική κριτική για το φαγητό και την εξυπηρέτηση μας. Μας χαροποιεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι ικανοποιήσαμε τις προσδοκίες σας και ευχόμαστε να σας ξαναϋποδεχθούμε σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 17 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η καλύτερη σχέση ποιότητας και τιμής. Η εξυπηρέτηση είναι τέλεια και το φαγητό πλούσιο σε γεύση και σε ποσότητα. Θα ξαναπάμε!!!

2  Ευχαριστούμε, Χρυσή Κ

Αγαπητή Χρυσή Κ., σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το εστιατόριο μας για να απολαύσετε το γεύμα σας, καθώς επίσης και για τα θετικά σας σχόλια. Η από κάθε άποψη ικανοποίηση των επισκεπτών μας, είναι η βασική μας προτεραιότητα και μας χαροποιεί ιδιαιτέρως το γεγονός ότι ανταποκριθήκαμε στις προσδοκίες σας. Θα ήταν ευχαρίστηση για εμάς, να σας υποδεχτούμε ξανά στο εστιατόριο μας σύντομα.

Oroscopo: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Oroscopo: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!