“γλυκοοοο..”

Τα Σερμπέτια στου Ψυρρή
Κουζίνες: Kαφέ
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Γειτονιά: Ψυρρή/Γκάζι

Θα δωσεις κάτι παραπάνω, αλλά θα φας γλυκό. Πολύ καλή ποικιλία από γλυκά και σε καλές ποσοτητες. θα ξαναπάω

Ευχαριστούμε, pallikarakisagg
Ο/η Maria K, Owner του Τα Σερμπέτια στου Ψυρρή, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες
Μετάφραση Google

Τέλειο!!!!!

Η κριτική γράφτηκε 12 Οκτωβρίου 2018

Είναι η 6η φορά που πηγαίνω και γιαυτό αποφάσισα να γράψω μια κριτκή. Πάντα ήξερα ότι είναι ακριβό μαγαζί. Κάθε φορά δεν γινόταν να δώσουμε κάτω από 7€ για ένα γλυκό (χωρίς τον καφέ!). Παραγγείλαμε προχθές ένα τυραμισού και μια σοκολατόπιτα. Μας ρώτησαν 3 φορές αν θέλουμε παγωτό μαζί με το γλυκό και αρνηθήκαμε. Η επόμενη ερώτηση που ακολούθησε, ήταν, πως θα το φάτε χωρίς παγωτό? Καλά λέω από μέσα μου σοβαρολογούν? Η σοκολατόπιτα καλή. Το τυραμισού ΜΠΑΓΙΑΤΙΚΟ. Ναι ναι! Η ΚΡΕΜΑ ΕΙΧΕ ΠΕΤΡΩΣΕΙ. Θεώρησα καλό να τους το αναφέρω γιατί είναι κρίμα για το μαγαζί και για τη φήμη του. Με έβγαλαν τρελή. Λες και δεν έχω ξαναφάει γλυκό και μάλιστα τυραμισού.

Ευχαριστούμε, Lydia V
Ο/η Maria K, Owner του Τα Σερμπέτια στου Ψυρρή, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 12 Οκτωβρίου 2018

Σας ευχαριστούμε για τη διαθέση σας να γράψετε κριτική. Θέλουμε όμως να σας αναφέρουμε τα εξής. Στην πολιτική του καταστήματος μας δεν ανηκει η πρόθεση της πιεσης προς τον πελάτη και σε καμία περίπτωση δε θα προσπαθούσαμε να βγάλουμε ή να αποκαλέσουμε "τρελό" κάποιο. Μπορούμε να δεχτούμε, οτι το τυραμισού δε σας άρεσε αλλά οχι ότι ήταν μπαγιάτικο. Τα γλυκά μας είναι ημέρας γιατί όλα φτιάχνονται στο εργαστήριο μας εντος του καταστήματος.
Καλη συνέχεια

Η κριτική γράφτηκε 9 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Νομίζω ότι πλέον είναι αμέτρητες οι φορές που έχω πάει σ'αυτό το μαγαζί. Έχω δοκιμάσει σχεδόν ό,τι έχει ο κατάλογος. Και είναι το ένα καλύτερο απ' το άλλο! Υπάρχει μεγάλη ποικιλία, για όλα τα γούστα. (δύσκολο να μη βρείτε κάτι να σας αρέσει) Τα παιδιά στο σέρβις είναι όλα πολύ εξυπηρετικά και ευγενικά. Οι τιμές, για τη ποσότητα και τη ποιότητα , είναι πολύ καλές! Πρέπει οπωσδήποτε να το επισκεφτείτε!!!!

Ευχαριστούμε, eleni144
Ο/η Maria K, Owner του Τα Σερμπέτια στου Ψυρρή, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 9 Οκτωβρίου 2018

Πόσο μας τιμούν τα λόγια σας!!!

Η κριτική γράφτηκε 7 Οκτωβρίου 2018

Ωραιότατο παραδοσιακό γλυκό σερβιρισμενο με γενναία δόση καϊμάκι. Το προφιτερόλ δεν ενθουσίασε το ίδιο αλλά τα σιροπιαστα φαίνονταν όλα μουρλια. Το μαγαζί είναι μεγαλύτερο από ότι φαίνεται αρχικά. Μπορείτε να χαζεψετε τα γλυκά στη βιτρίνα και να διαλέξετε τι θέλετε. Σίγουρα θα ξαναπάω.

Ευχαριστούμε, peggy l

Στο επανιδείν

Η κριτική γράφτηκε 6 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τελειο το μονο που με κανει να μην βάλω 5 ειναι οι τιμες,από γεύσεις και ποσότητες τρομερές και υπέροχες!

Ευχαριστούμε, Vasilis E

Τα Σερμπέτια στου Ψυρρή: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τα Σερμπέτια στου Ψυρρή: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!