“Εμπηρεια ζωης !!!”
Κριτική για: Funky Gourmet

Funky Gourmet
Κουζίνες: Σύγχρονη
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Για ολους εσας που το φαγητο δεν ειναι μονο αναγκη αλλα απολαυση το Funky Gourmet θα ειναι μια αναμνηση και εμπειρια ζωης, που θεωρω πρεπει να την ζησουν ολοι !!! Απο τη να ξεκινηση κανεις απο τα αψογα πιατα, της διαφορετικες υφες και αρωματα που προσαρμοζονται παντα στην αρεσκεια σας αφου υπαρχουν εναλακτικα πιατα στην θεση του καθενος αν δεν ειναι των γευσεων σας. Το προσωπικο ευγενεστατο ετοιμο να βοηθηση σε ολα. Την αληθεια ομως πρεπει να την πω. Μια τετεια εμπειρια κοστιζει ακριβα, περιπου στα 400 ευρω το ζευγαρι αλλα ειλικρινα αξιζει αφου φαγαμε μεχρι σκασμου (αν αναλογιστει κανεις της 4 ωρες φαγητου ) και γεμισαμε οχι μονο τα στομαχια μας αλλα την ψυχη και τα ματια μας. Αν θελετε την αποψη μου κοψτε για λιγους μηνες της συχνες εξοδους σε ταβερνες και εστιατορια και αντικαταστηστε τα εστω και για μια φορα με τετεια γευστικη γαστρονομικη εμπειρια ...

9  Ευχαριστούμε, sara w

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκαμε μαζί με δύο φίλες μου το εστιατόριο αυτό λόγω γενέθλιων της μιας Άκουγα χρόνια από πολλούς φίλους για το εστιατόριο αυτό αλλά μου φαινόταν υπέρογκο το ποσό αυτό για φαγητό Παρόλα αυτά αξίζει να τα δοσει κανείς για να απολαύσει αυτό το είδος κουζίνας

15  Ευχαριστούμε, Εμυ Μ
Η κριτική γράφτηκε 16 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχοι άνθρωποι υπέροχος χώρος και μαγικό φαγητό που σε καθε περιπτωση πρεπει να επισκεφτεί καποιος αυτο το εστιατόριο!

Ευχαριστούμε, lokatzis
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μια από τις πιο gourmet, πρωτότυπες κ παράλληλα πολύ γευστικές επιλογές της Αθήνας!
14 πιάτα με «ιστορία» κ εντυπωσιακή εμφάνιση!
Είναι από τις εμπειρίες που αξίζει να γευτείς!

4  Ευχαριστούμε, Tzoik
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιανουαρίου 2018

Πολύ καλό. Κατα πολλούς είναι το καλύτερο εστιατόριο στην Ελλάδα αλλά εγώ μάλλον δεν ανήκω σε αυτούς τους πολλούς. Σίγουρα έχει παρα πολύ καλό service, σίγουρα έχει παρα πολύ καλές γεύσεις αλλά και σίγουρα τα πληρώνεις αυτά.

11  Ευχαριστούμε, Loukas L

Funky Gourmet: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Funky Gourmet: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!