“Γαστρονομικό επίπεδο που θα ζήλευαν πολλά εστιατόρια.”
Κριτική για: Vezené

Κλείστε τραπέζι
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Γειτονιά: Ιλίσια
Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2020

Το μενου του σεφ Άρη Βεζενε που για ακόμα μια χρονιά μπόρεσε να μας εκπλήξει ευχάριστα. Ισσοροπημενα πιάτα με χαρακτήρα, με σεβασμό στο προϊόν και γεύσεις που σου ξυπνούν αναμνήσεις. Οι τιμές θα μπορούσα να πω ότι είναι ακόμα και χαμηλές για την ποιότητα του γεύματος που προσφέρει. Η αύρα του χώρου εξαιρετική και το προσωπικό όπως ακριβώς έπρεπε να είναι.

Ευχαριστούμε, marioss133

Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ γευστικά όλα και πολύ καλό σέρβις και ωραίος, «ζεστός» χώρος με χαρακτήρα! Αξίζει για μια ιδιαίτερη περίσταση!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Vassiliki_Ts
Ο/η Vezene, Ιδιοκτήτης του Vezené, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Αυγούστου 2020

Αγαπητή Vassiliki_Tsili,
Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε και πάλι κοντά μας για άλλη μία αξιομνημόνευτη βραδιά.

Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό αλλά πολύ ακριβό! Η εξυπηρέτηση το φαγητό η αυλή όλα ήταν τέλεια! Πραγματικά το μενού είναι πολύ ωραίο και οι πρώτες ύλες εξαιρετικές! Θα ξαναπηγαινα σίγουρα για να δοκιμάσω και τα ψαρικά αλλά 270€ για δυο άτομα μου φάνηκε λίγο υπερβολικό... Με τα ίδια λεφτά τρως σε βραβευμένα Michelin εστιατόρια

3  Ευχαριστούμε, vassiatzigkoura
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ίσως το κορυφαίο εστιατόριο για σύγχρονη και όχι μόνο ελληνική κουζίνα.πραγματικα ίσως το καλύτερο που έχω επισκεφτεί.

Ευχαριστούμε, summerholic2013

Αγαπητή/έ summerholic2013,
Ευχαριστούμε που επισκεφθήκατε το Vezene. Η κριτική σας σημαίνει πολλά για εμάς. Μας τιμά και μας χαροποιεί. Ευχόμαστε να σας υποδεχτούμε και πάλι, για άλλη μία όμορφη βραδιά.

Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό φαγητό μέσα σε ένα πανέμορφο και ήσυχο περιβάλλον στο κέντρο της Αθήνας. Το φαγητό μας ικανοποίησε αλλά αυτό που μας εντυπωσίασε ήταν τα γλυκά του. Σέρβις καλό, γρήγορο και πολύ ευγενικό. Περάσαμε όμορφα

Ευχαριστούμε, merenda1

Αγαπητέ/ή merenda1,
Σας ευχαριστούμε που επισκεφθήκατε το εστιατόριό μας. Χαιρόμαστε που είχατε μία όμορφη εμπειρία κοντά μας. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε.
Η ομάδα του Vezene

Vezené: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Vezené: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!