“Εξαιρετικό αλλά πολύ ακριβό!”
Κριτική για: Vezené

Κλείστε τραπέζι
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Γειτονιά: Ιλίσια
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό αλλά πολύ ακριβό! Η εξυπηρέτηση το φαγητό η αυλή όλα ήταν τέλεια! Πραγματικά το μενού είναι πολύ ωραίο και οι πρώτες ύλες εξαιρετικές! Θα ξαναπηγαινα σίγουρα για να δοκιμάσω και τα ψαρικά αλλά 270€ για δυο άτομα μου φάνηκε λίγο υπερβολικό... Με τα ίδια λεφτά τρως σε βραβευμένα Michelin εστιατόρια

1  Ευχαριστούμε, vassiatzigkoura

Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ίσως το κορυφαίο εστιατόριο για σύγχρονη και όχι μόνο ελληνική κουζίνα.πραγματικα ίσως το καλύτερο που έχω επισκεφτεί.

Ευχαριστούμε, summerholic2013
Ο/η Vezene, Ιδιοκτήτης του Vezené, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Αυγούστου 2020

Αγαπητή/έ summerholic2013,
Ευχαριστούμε που επισκεφθήκατε το Vezene. Η κριτική σας σημαίνει πολλά για εμάς. Μας τιμά και μας χαροποιεί. Ευχόμαστε να σας υποδεχτούμε και πάλι, για άλλη μία όμορφη βραδιά.

Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό φαγητό μέσα σε ένα πανέμορφο και ήσυχο περιβάλλον στο κέντρο της Αθήνας. Το φαγητό μας ικανοποίησε αλλά αυτό που μας εντυπωσίασε ήταν τα γλυκά του. Σέρβις καλό, γρήγορο και πολύ ευγενικό. Περάσαμε όμορφα

Ευχαριστούμε, merenda1

Αγαπητέ/ή merenda1,
Σας ευχαριστούμε που επισκεφθήκατε το εστιατόριό μας. Χαιρόμαστε που είχατε μία όμορφη εμπειρία κοντά μας. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε.

Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουνίου 2020

Μοναδική εμπειρία γεύσης χωρίς gourmet υπερβολές. Πριν 1-2 χρόνια είχα γευτεί την ωραιίτερη αστακομακαρονάδα ever και τώρα ένα από τα καλύτερα steaks μοσχαρι waygu. Πίτες-πίτσες όπως πάντα νοστιμότατες και ορεκτικά με φαντασία και πολύ πολύ γεύση. Συγχαρητήρια. Μην ξεχάσω το καταπληκτικό Negroni ....

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
1  Ευχαριστούμε, manolisp698

Αγαπητέ manolisp698,

Ευχαριστούμε που επισκεφθήκατε το Vezene. Τα θερμά σας λόγια μας χαροποιούν ιδιαίτερα και μας δίνουν δύναμη. Θα χαρούμε πολύ να σας υποδεχτούμε και πάλι στο μέλλον.

Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Έκπληκτικο δείπνο μετά από πολύ καιρό.

Το μαγιάτικο sashimi καταπληκτικό. Η ιδέα βοδινού Ταρταρ παστίτσιο εξαιρετική με γεύση τρομερή. Από τα πλέον γευστικά πιάτα που έχω φάει το τελευταίο διάσημα. Για αστέρι.
Η σκοτεινά στον ατμό εξαιρετική με υπέροχη σάλτσα.
Γενικά το καλύτερο δείπνο τα τελευταία έτη στην Αθηνα. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
1  Ευχαριστούμε, efstathiosl
Ο/η Vezene, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Vezené, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ efstathiosl,

Σας ευχαριστούμε που επισκεφθήκατε το εστιατόριό μας. Χαιρόμαστε που η βραδιά σας ήταν αξιομνημόνευτη. Θα χαρούμε να σας έχουμε ξανά κοντά μας.
Η ομάδα του Vezene

Vezené: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Vezené: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!