“Πεντανόστιμη”

Κουζίνες: Ιταλική
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 3 Νοεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Έχουμε πάει δυο πίτσες ήδη και σκεφτόμαστε να παραγγείλουμε άλλες δύο. Πεντανόστιμη πίτσα, φοβερή γεύση, άψογο σέρβις. Θα ξανά έρθουμε 100 τοις 100

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, giannakidisp
Ο/η stavross218, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Diva Pizza, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 εβδομάδες

Σας ευχαριστουμε ολοψυχα για την κριτική σας! 43 χρονια μας βοηθατε να παραμείνουμε στην κορυφη!

Με εκτιμηση,
ΔΣ

Η κριτική γράφτηκε 14 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Βρήκαμε το μαγαζί τυχαία κ κατόπιν παρότρυνσης φίλου το επισκεφτήκαμε.Ο χώρος φωτεινός κ αίσθηση καθαριότητας. Η μεγάλη έκπληξη ήταν το εξαιρετικό φαγητό. Φρέσκα υλικά καλοφτιαγμένα κ όπως θα πρέπει να είναι. Η ομάδα της κουζίνας είναι άψογη!! Να συνεχίσετε έτσι!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, Hryssa K
Ο/η Stavros S, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Diva Pizza, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Οκτωβρίου 2018

Σας ευχαριστούμε ολόψυχα για την υπέροχη κριτική σας, η οποία μας κάνει περήφανους και γεμίσει την καρδιά μας όρεξη και επιθυμία να σας προσφέρει πάντα γευστικά και μοναδικά γεύματα a la Diva!

Η κριτική γράφτηκε 24 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίος χώρος με προσωπικότητα
Πολύ καλό σέρβις.
Πολύ καλό φαγητό, τέλεια πίτσα και πάστα!
Θα ξαναπάμε σίγουρα!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Aggeliki P

Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή πίτσα πάρα πολύ καλή σαλάτα, προσεγμενος χώρος και φιλικό προσωπικό. Ικανοποιητικό, χορταστικό και γρήγορο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Andreasxios

Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεπτόμαστε συχνα και παντα ειναι εξαιρετικό. Όμορφος χώρος και καθαρός, φοβερές μπρουσκέτες και σαλάτα του καισαρα, τρομερό κοτόπουλο λεμονάτο και σκαλοπινια Βενετσιάνα και φανταστικά χειροποίητα ζυμαρικα. Στο τελος κέρασμα σορμπέ πρώτης τάξεως και εξαιρετικά γλυκά(ειδικά Τιραμισού)!

Το απόλυτο value for money

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, iamalexpapastergiou
Ο/η Stavros S, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Diva Pizza, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Αυγούστου 2018

Με εκτίμηση. ΔΣ.

Diva Pizza: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Σμύρνη, Αττική

Diva Pizza: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!