Tripadvisor

Avocado
Καλό για: Ειδικές περιστάσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Γειτονιά: Σύνταγμα

Πολύ καλό εστιατόριο, στο κέντρο της Αθήνας, με ιδιαίτερες γεύσεις, και εξαιρετικά ευγενικό προσωπικό.

Ευχαριστούμε, Fofelgeorge2020

Η κριτική γράφτηκε 20 Δεκεμβρίου 2019

Φιλόξενος χώρος με πολύ ευγενικό προσωπικό και εξαιρετικό μενού με πολλές χορτοφαγικές προτάσεις και χυμούς. Έμεινα πολύ ικανοποιημένη από τις γεύσεις και την ποιότητα του φαγητού.

1  Ευχαριστούμε, taxidiotissa78
Η κριτική γράφτηκε 15 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικά πιάτα και άριστη εξυπηρέτηση!!! Ήμασταν 5 ενήλικες και ένα μωράκι 23 μηνών. Μας εξήγησαν το μενού και μας πρότειναν πιάτα! Πέτυχαν τέλεια τα γούστα μας! Επίσης όταν πήγαμε όλα τα τραπέζια ήταν γεμάτα και μας τακτοποιησαν στον χώρο που έχουν πάνω με μαξιλάρια (γιαπωνέζικου στυλ) μέχρι να αδειάσει κάποιο τραπέζι! Καταπληκτικο εστιατόριο.

Ευχαριστούμε, christych85
Η κριτική γράφτηκε 1 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ριζοτο πεντανοστιμο , σπαγγετι απιθανο , πιτσα καπνιστη μοναδικη . Ολα τιμια σωστα και οπως περιγραφονται στο μενου . Με κερδισε σαν πελατη.

1  Ευχαριστούμε, ΓΙΩΡΓΟΣ Α
Η κριτική γράφτηκε 30 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχες γεύσεις, πολύ καλή εξυπηρέτηση με γνώση για τα υλικά των φαγητών και ενδιαφέρον για την ικανοποίηση των πελατών, ευχάριστο περιβάλλον παρά τον μικρό χώρο, ακόμα πιο όμορφα στα λιγοστά τραπεζάκια έξω. Πραγματικά αξίζει!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, 9mayae

Avocado: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Avocado: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!