“Πολύ καλό φαγητό, εξαιρετικό service/delivery”
Κριτική για: Sticky Rice N' Friends

Sticky Rice N' Friends
Νο 1.329 από 3.011 Εστιατόρια για: Αθήνα
Γειτονιά: Ψυρρή/Γκάζι
Γειτονιά: Ψυρρή/Γκάζι
Η κριτική γράφτηκε 6 Δεκεμβρίου 2020

Εξαιρετικό φαγητό, γρήγορο delivery. Πολύ καλό service, πολύ ευγενικοί. Θα παραγγείλουμε ξανά σίγουρα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, 605angelikic

Η κριτική γράφτηκε 21 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τυχαία επιλογή αλλά άξιζε τον κόπο.
Δοκιμάσαμε crispy pork belly και cashew chicken. Και τα δυο ηταν εξαιρετικά και οι μερίδες μεγάλες.
Γρήγορο delivery και άψογη συσκευασία.
Δεν γνωρίζω αν είναι νέο μαγαζί αλλά συνεχίστε να μάς ξαφνιαζετε ευχάριστα!

Ευχαριστούμε, Quest536706
Η κριτική γράφτηκε 5 Νοεμβρίου 2020

Ωραίο μαγαζί
Ωραία ατμόσφαιρα το φαγητό καταπληκτικό.
Το Shoyu chicken ramen φανταστική σούπα.
Το σέρβις καταπληκτικό.!!!

1  Ευχαριστούμε, Tzosef
Η κριτική γράφτηκε 4 Νοεμβρίου 2020

Crispy Duck Bao και Pad thai πηρα οταν επισκέφθηκα και ηταν απ'τα καλύτερα πού έχω φάει. Προσωπικό φιλικό και εξυπηρετικό!!

Ευχαριστούμε, johnaMF123
Η κριτική γράφτηκε 4 Νοεμβρίου 2020

Κατηφορίζοντας την Ερμού με την γυναίκα μου και πεινασμένοι έπεσε το μάτι μας σε ένα καινούργιο ASIAN εστιατόριο και είπαμε να ξεφύγουμε από τα σουβλάκια και να δοκιμάσουμε κάτι διαφορετικό!
Το μενού είναι πλούσιο με επιρροές από όλη την Ασία.
Το προσωπικό είναι νέο και πολύ εξυπηρετικό.
Ο ιδιοκτήτης μας βοήθησε στις επιλογές μας και απάντησε σε όλες τις ερωτήσεις μας.
Το τηγανητό ρύζι με θαλασσινά ήταν θεσπέσιο αλλά οι γαρίδες γίγαντες περασμένες σε καλαμάκι και με ένα μοναδικό τρόπο τρωγόντουσαν μας απογείωσαν.
Τρομερά εύγευστη σάλτσα και μεγάλες μερίδες.
Οι σούπες του με το τζίντζερ ήταν απολαυστικές.
Το εστιατόριο έχει και take away, και είναι πολύ οικονομικό.
Θα ξαναπάμε σίγουρα και το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!!!

2  Ευχαριστούμε, SAVVAS M

Sticky Rice N' Friends: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Sticky Rice N' Friends: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα