“ΜΙΑ ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΗ ΕΚΠΛΗΞΗ!”

Νο 1.330 από 3.009 Εστιατόρια για: Αθήνα
Γειτονιά: Ψυρρή/Γκάζι
Γειτονιά: Ψυρρή/Γκάζι
Η κριτική γράφτηκε 4 Νοεμβρίου 2020

Κατηφορίζοντας την Ερμού με την γυναίκα μου και πεινασμένοι έπεσε το μάτι μας σε ένα καινούργιο ASIAN εστιατόριο και είπαμε να ξεφύγουμε από τα σουβλάκια και να δοκιμάσουμε κάτι διαφορετικό!
Το μενού είναι πλούσιο με επιρροές από όλη την Ασία.
Το προσωπικό είναι νέο και πολύ εξυπηρετικό.
Ο ιδιοκτήτης μας βοήθησε στις επιλογές μας και απάντησε σε όλες τις ερωτήσεις μας.
Το τηγανητό ρύζι με θαλασσινά ήταν θεσπέσιο αλλά οι γαρίδες γίγαντες περασμένες σε καλαμάκι και με ένα μοναδικό τρόπο τρωγόντουσαν μας απογείωσαν.
Τρομερά εύγευστη σάλτσα και μεγάλες μερίδες.
Οι σούπες του με το τζίντζερ ήταν απολαυστικές.
Το εστιατόριο έχει και take away, και είναι πολύ οικονομικό.
Θα ξαναπάμε σίγουρα και το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!!!

2  Ευχαριστούμε, SAVVAS M

Η κριτική γράφτηκε 7 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής
Μετάφραση Google

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020

Sticky Rice N' Friends: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Sticky Rice N' Friends: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα