ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΤΕ 12 $
FindHotel64 $
Agoda.com62 $
Orbitz.com61 $
Η κριτική έγινε: 22 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ αξιόλογο, με όμορφα καινούρια ευρύχωρα δωμάτια. Η θέα στην Ακρόπολη και στον Λυκαβηττό είναι αξεπέραστη. Το συνιστώ ανεπιφύλακτακα, καθώς και το κόστος της διαμονής είναι ανεκτό για τους περισσότερους. Πολύ καλή τιμή για την ποιότητά του. Επίσης διαθέτει πληντυριο ρούχων και πιάτων. Πρώτη φορά το είδα. Το συνιστώ.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, J9346NN_
Ο/η Athens Panorama Project, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Athens Panorama Project, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Νοεμβρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για τη θετική σας κριτική! Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα στο ξενοδοχείο μας.