“Βρώμικο και ανεπαρκές”

Urban Garden Bar
Νο 2.641 από 3.006 Εστιατόρια για: Αθήνα
Γειτονιά: Ψυρρή/Γκάζι
Γειτονιά: Ψυρρή/Γκάζι

Με το που καθίσαμε, ενημερωθηκαμε πως δεν λειτουργεί το pos. Από όσο διαβάζω, αυτό είναι μόνιμο φαινόμενο. Το χειρότερο από όλα είναι ότι τα μαξιλάρια που κάθεσαι είναι τόσο βρώμικα, που σιχαίνεσαι να καθίσεις. Έχουν λεκέδες παντού. Σου δίνουν την αίσθηση ότι δεν υπάρχουν κανόνες υγιεινής στο μαγαζί. Το πιο βρώμικο μαγαζί που έχω επισκεφτεί. Φύγαμε άρον άρον.

Ευχαριστούμε, _D1989AP
Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2020

Επισκέφτηκα το Σάββατο 7/9 το μαγαζί. Όμορφος χώρος και το φαγητό ικανοποιητικό αλλά όχι κάτι σπουδαίο. Οι τιμές ωστόσο ήταν αρκετά καλές. Το μεγάλο αρνητικό της βραδιάς αφορούσε το σέρβις. Καταρχάς μόλις κάτσαμε ενημερωθήκαμε ότι το σύστημα POS είναι "σπασμένο" κάτι που από ότι διάβασα μετά και σε άλλες κριτικές είναι μόνιμο φαινόμενο. Στην συνέχεια ο σερβιτόρος εκτός από ιδιαίτερα αγενής κυκλοφορούσε όλη την ώρα χωρίς μάσκα. Συγκεκριμένα την είχε να κρέμεται στο ένα αυτί. Τέλος και αφού για να έρθει ο σερβιτόρος να πληρώσουμε χρειάστηκε να περάσουν 20 λεπτά, μας έφερε το χαρτί της παραγγελίας αντί για απόδειξη και ούτε καν μας το έδειξε μας είπε απλά ένα ποσό. Συνολικά κακή εμπειρία.

Ευχαριστούμε, 850teos

Urban Garden Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Urban Garden Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!