“"αρκετά καλό"”

Καλό για: Οικογένειες με παιδιά, Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Γειτονιά: Θησείο/Μακρυγιάννη
Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2018

βρεθήκαμε στην περιοχή για να συναντήσουμε ένα φίλο από το εξωτερικό και αυτός ήταν που μας πήγε εκεί.'Άφθονοι τουρίστες στα τραπέζια, η πρώτη εντύπωση του χώρου δεν μας ενθουσίασε.Η γνώμη μας άλλαξε αμέσως μετά, πολύ καλή εξυπηρέτηση, πολλά μαγειρευτά φαγητά και οι ιδιοκτήτες πολύ συμπαθητικοί

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, gstoka

Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επιλέξαμε μετα απο επίσκεψη στο μουσείο της Ακρόπολης γιατι δεν θέλαμε τα εντελώς τουριστικά μαγαζιά στους γυρω δρόμους του μουσείου με τους "κράχτες" απο εξω. Το μαγαζι πολυ απλό και μαλλον η πρωτη εντυπωση δεν ειναι και πολυ θετικη. Αυτο ομως αλλάζει οταν γνωριζεις τους ιδιοκτήτες. Δυο πολυ "cult" άτομα. Παραγγείλαμε μαγειρευτά και της ώρας. Οι γεύσεις αυθεντικές και θύμιζαν σπιτικό φαγητο. Ολα ηταν καλά μαγειρεμένα. Ιδιαιτερα τα παιδάκια ηταν ακριβως οπως επρεπε.
Οι τιμές ηταν/ειναι ασυναγώνιστες και για την ποιότητα αλλα και για την περιοχή. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Pontios A
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουνίου 2017

φάγαμε καλά ήταν 2 στα γρήγορα άλλα ήταν ωραία και ο γύρος και το καλαμάκι που έφαγα πολύ ωραίο μαγαζί

Ευχαριστούμε, takhs1000
Η κριτική γράφτηκε 1 Απριλίου 2017

Αν είσαι κουρασμένος και θες κάτι να φας γρήγορα είναι ότι πρέπει. Δεν προσφέρει τίποτα το ιδιαίτερο. Έχω φάει καλύτερα αλλά και πολύ χειρότερα.

Ευχαριστούμε, Constantine M
Η κριτική γράφτηκε 31 Μαρτίου 2017

Ότι δοκιμάσαμε ήταν σπιτικό και φρέσκο, αν και πήγαμε κατά της 6:30 το απόγευμα είχε ποικιλία επιλογής και η εξυπηρέτηση του Κώστα ήταν άψογη. Νιώσαμε άνετα και πολύ οικία στον περιβάλλον. Το γλυκό με μήλο που μας πρόσφερε στο τέλος ήταν δροσερό και απολαυστικό. Θα ξανά πάμε σίγουρα όταν είμαστε στην Αθήνα

Ευχαριστούμε, Chrisma13

To Kati Allo: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

To Kati Allo: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!