“Γευστικά burgers στο κέντρο της Αθήνας...”
Κριτική για: Kitchen Lab Corner

Kitchen Lab Corner
Νο 2.144 από 3.419 Εστιατόρια για: Αθήνα

Νοστιμότατα burgers με καθαρά ποιοτικά υλικά σε χορταίνουν χωρίς να σε βαραίνουν. Οι τιμές για τη δική μου τσέπη αρκετά υψηλές, δηλαδή για να φάει από 1 burger κι ένα αναψυκτικό μια 4μελής οικογένεια πληρώσαμε 50 περίπου ευρώ.
Περιορισμένος ο χώρος και μικρά τα τραπεζάκια αλλά απολαύσαμε το γεύμα μας :)

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, evaaK1153RB

Η κριτική γράφτηκε 31 Οκτωβρίου 2022

Δοκιμάσαμε τα pancakes red velvet. Υπέροχη γεύση, μεγάλη μερίδα και όλη η εξυπηρέτηση γρήγορη και ευγενική

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2022
Ευχαριστούμε, _E5877ZQ
Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Το brunch είναι πολύ καλό κ μεγάλες μερίδες ευτυχώς για την τιμή τους. Χρειάζεται περισσότερα καθίσματα που δεν διαθέτει. Πολύ κεντρικά οποτε βολεύει για κάτι γρήγορο κ νόστιμο αλλά όχι να αραξεις να φας με την ησυχία σου καθώς πάνω απ' το κεφάλι σου (κυριολεκτικά) περιμένει κόσμος να φάει όπως έκανες εσύ πριν λίγο ακριβώς...

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2022
Ευχαριστούμε, 804sevit
Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2022

Τα bao bun ήταν καταπληκτικά αλλά το burger τίποτα ιδιαίτερο το μπιφτέκι παραψημενο τα μανιτάρια ξινά και με πολλά μυρωδικά και σίγουρα οι πατάτες ήταν τηγανισμένες αρκετή ώρα πριν!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, Smaragdi12345
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουνίου 2022

Βρεθήκαμε στο κέντρο και επειδή αγαπάμε Άκη αποφασίσαμε να πάμε για burger.
Πραγματικά παραγγείλαμε,πληρώσαμε ( δεν το λες και οικονομικό) και περιμέναμε να πάρουμε το φαγητό μας.
Όταν πήγα να πάρω τον δίσκο με τα burger ζήτησα την απόδειξη που είχα πληρώσει (προκειμένου να την βάλω στα έξοδά μου καθώς η εταιρία που εργάζομαι μου τα δικαιολογεί ).
Όχι μόνο δεν μου την έδωσε αλλά μίλησε και με απρέπεια καθώς δεν μπορούσε να κοιτάξει στον κάδο που βρισκόταν ακριβώς πίσω της και είχαν πέράσει ελάχιστα άτομα από την ώρα που βρισκόμουν εκεί.
Απαράδεκτη συμπερφορά καθώς η εικόνα που βγάζει ο Άκης προς τον κόσμο είναι τελείως διαφορετική.
Τέτοιου είδους προσωπικό νομίζω πως καταστρέφει όλο αυτό που με τόσο κόπο και δουλειά δημιούργησε.
Κρίμα. ....
Δεν νομίζω ότι θα ξαναπάω. ...

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2022
2  Ευχαριστούμε, Αλεξια Σ

Kitchen Lab Corner: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Kitchen Lab Corner: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!