“Η επίσκεψη μου στο burger ap”
Κριτική για: Burger AP Corner

Burger AP Corner
Νο 1.830 από 3.005 Εστιατόρια για: Αθήνα

Πλήρως ικανοποιημένος από την ποιότητα και την εξυπηρέτηση τα burger πραγματικά λαχταριστά νομίζω το μόνο αρνητικό είναι οι τιμές. Νομίζω ότι είναι λίγο τραβηγμένες να πληρώνεις ένα burger με ένα μπιφτεκι με μια μερίδα πατάτες και ένα αναψυκτικό κοντά στα 10-15 ευρώ. Σίγουρα το brand παίζει ρόλο αλλά ίσως ένα τύπου combo να ήταν ιδανικό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, YourChefChris

Η κριτική γράφτηκε 25 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό το chicken burger και χορταστικό, μεγαλη μεριδα κ η τιμή οκ για take away...νομίζω άξιζε τον κοπο

2  Ευχαριστούμε, _S4263CM
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουλίου 2020

Πολύ ωραίο Μπέργκερ,το κρέας άψογο το ψωμάκι καταπληκτικό,το ήθελα λίγο πιο κοντά στο σταθμό.ο Άκης θα βάλει το μπέργκερ πάλι στην διατροφή του Έλληνα.

Ευχαριστούμε, Johnk122210
Ο/η Alexandra_Vasilop, Guest Relations Manager του Burger AP Corner, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Ιουλίου 2020

Γεια σου Johnny K! Σε ευχαριστούμε πολύ για την επίσκεψή σου στο Burger AP Corner και χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απόλαυσες το burger σου! Σε ξαναπεριμένουμε! Καλό υπόλοιπο καλοκαιριού!

Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2020

Ωραιο φαγητό, πήραμε το κλασικό burger.Ηταν πολύ νόστιμο.Τα αρνητικά ήταν η τιμή και το ότι δεν είχε πατάτες.

Ευχαριστούμε, 188alexisa
Ο/η Alexandra_Vasilop, Guest Relations Manager του Burger AP Corner, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Ιουλίου 2020

Γεια σου alexis. Σε ευχαριστούμε πολύ που επισκέφτηκες το Burger AP Corner. Λυπούμαστε που δεν ευχαριστήθηκες, όπως θα ήθελες το γεύμα σου, ωστόσο σε ευχαριστούμε πολύ για το σχόλιό σου όσον αφορα το Classic Burger. Στο menu μας διαθέτουμε δύο διαφορετικές επιλογές για πατάτες, τις κλασικές και τις Fries AP (με έξτρα χρέωση), προκειμένου να διαλέξετε εσείς ποια είναι η ιδανικότερη επιλογή με το burger σας. Ελπίζουμε να μας ξαναεπιστεφτείς! Καλή συνέχεια.

Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Λίγα τραπέζια για να κάτσεις έξω,αλλά δε δημιουργείται θέμα. Πολύ καλό φαγητό. Πήραμε bao bun και Crispy Chicken Burger. Σέρβις άμεσο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
1  Ευχαριστούμε, mariangelaxara
Ο/η Alexandra_Vasilop, Guest Relations Manager του Burger AP Corner, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Ιουλίου 2020

Γεια σου Μαριάντζελα. Σε ευχαριστούμε πολύ για το σχόλιό σου και χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απόλαυσες ό,τι παρήγγειλες! Σε ξαναπεριμένουμε για να απολαύσεις και τις υπόλοιπες επιλογές μας! Καλή σου μέρα!

Burger AP Corner: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Burger AP Corner: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!