Agoda.com
eDreams254 $
1.283
1.283
Η κριτική έγινε: 27 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική αφορά το brunch.Ξεκινω με την άκαπνη ατμόσφαιρα.Υπεροχα! Ευγενικό χωρίς προσποιητές υπερβολές το προσωπικό.Σχεδον ο,τι πήραμε πολυ προσεγμένο-σχεδόν γιατι η σφακιανό πίτα δε μας άρεσε.Υπερβολικες ομως οι τιμές.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, chicabianca
Ο/η YesHotels, Guest Relations Manager του NEW Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Δεκεμβρίου 2016

Αγαπητέ/ή chicabianca
Είναι χαρά μας που σας φιλοξενήσαμε στο brunch.
Στόχος μας είναι να προσφέρουμε μια αξέχαστη εμπειρία στους καλεσμένους μας και τα καλά σας σχόλια μας ενθαρρύνουν να συνεχίσουμε αυτήν την προσπάθεια. Παραμένουμε στη διάθεση σας και θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας έχουμε και πάλι κοντά μας.

Η κριτική έγινε: 11 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Έμεινα για δεύτερη φορα στο new hotel..!!!
Λοιπόν θέλει βελτιώσει στο πρωινο επειγόντως..τέτοιας κατηγορίας δεν δικαιολογείτε τέτοιο πρωινο..
Επίσης το προσωπικό του πρωινού αγέλαστη ολοι..σαν θυμωμένη κ απόμακρη ιδιαίτερα αυτος που ειναι ο προϊστάμενος..
Ακομη να αναφέρω οτι γυρίσαμε απο πολύωρο meeting κ ζητήσαμε με το μπήκαμε στην ρεσεψιόν έναν καφε να μας ανεβάσουν στο δωματιο μας κ μας είπε επίσης με αυστηρό ύφος να καλέσουμε το room service..αυτος δε μπορούσε να κανει κάτι..!!! Τα δωμάτια πολυ ωραία χωρίς καμια θέα η σουίτα (514)επίσης αρνητικό για το ξενοδοχείο δίνοντας κ τόσα λεφτα..
Μαλλον δυσκολα θα ξαναπηγαίναμε μαζι με τον συνεργάτη μου..η μόνη αξιόλογη κ επιτέλους χαμογελαστη ήταν η κοπέλα στο check out..πολυ καλη..!!!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, S8211UY_
Ο/η YesHotels, Guest Relations Manager του NEW Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Νοεμβρίου 2016

Αγαπητέ Κωνσταντινος Π
Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που διαθέσατε προκειμένου να μοιραστείτε την εμπειρία σας από το ξενοδοχείο NEW.
Σκοπός της ομάδας εργαζομένων στο ξενοδοχείο μας είναι να ανταποκρίνονται - ακόμα και να ξεπερνούν – τις προσδοκίες των καλεσμένων τους και λυπούμαστε πολύ που δεν καταφέραμε να σας το μεταδώσουμε.
Το πρωινό μας περιλαμβάνει μεγάλη ποικιλία από αυγά μαγειρεμένα a la cart, αρτοσκευάσματα, φρεσκοστυμμένους χυμούς, ξηρούς καρπούς, τυριά και αλλαντικά καθώς και κέικ και pancakes. Λυπούμαστε που παρ' όλη την ποικιλία δεν ανταποκριθήκαμε στις απαιτήσεις σας.
Θεωρούμε την γνώμη των καλεσμένων μας ως ένα πολύ σημαντικό εργαλείο στην προσπάθεια μας για συνεχή βελτίωση διαρκώς και θα θέλαμε να σας διαβεβαιώσουμε ότι όλες οι παρατηρήσεις σας έχουν ήδη προωθηθεί στο αρμόδιο τμήμα προς μελέτη.
Σας ευχαριστούμε και πάλι για το χρόνο που διαθέσατε και θα χαρούμε να μας δώσετε την ευκαιρία σας έχουμε και πάλι κοντά μας σε επόμενο ταξίδι σας.

Η κριτική έγινε: 26 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Έμεινα 3 ημέρες,δωμάτιο άνετο διακοσμημενο με πολύ γούστο, το προσωπικό του ξενοδοχείου πολύ ευγενικό πάντα έτοιμο να σε εξυπηρετήσει ,καλό wi fi ,μόνο το πρωινό θα ήθελα να είναι λίγο πιο πλούσιο. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, Konstantinos K
Ο/η YesHotels, Guest Relations Manager του NEW Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Νοεμβρίου 2016

Αγαπητέ Konstantinos K
Σας ευχαριστούμε πολύ για την εξαιρετική αξιολόγηση του NEW Hotel. Μας δίνει μεγάλη χαρά το γεγονός ότι τόσο η διακόσμηση όσο και οι παροχές του ξενοδοχείου αλλά και το επίπεδο εξυπηρέτησης ήταν της αρεσκείας σας. Αναφορικά με την παρατήρηση σας σχετικά με την ποικιλία του πρωινού, θα θέλαμε να σας διαβεβαιώσουμε ότι έχει ήδη προωθηθεί στο αρμόδιο τμήμα προς μελέτη. Θα χαρούμε να σας έχουμε και πάλι κοντά μας σε επόμενο ταξίδι σας.

Η κριτική έγινε: 17 Οκτωβρίου 2016

Αποφασισαμε ενα πρωι να παμε Συνταγμα για πρωινο διαλεγοντας το συγκεκριμενο ξενοδοχείο. ..Ο χωρος του πρωινου συμπαθητικος και απλος με λιτες γραμμε; και ευρυχωρα τραπεζια..Πληρωσαμε 20 ευρω εκαστος για το πρωινο και σερβιριστηκαμε απο τον μπουφέ. .Απλο ως πολυ βασικο το πρωινο με λιγες επιλογες πολυ ποιοτικο αλλα σιγουρα οχι αξιας 20 ευρω το ατομο.....

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2016
Ευχαριστούμε, 295vasilisp
Ο/η YesHotels, Guest Relations Manager του NEW Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Νοεμβρίου 2016

Αγαπητέ vasilis p,
Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας
Μας δίνει μεγάλη χαρά το γεγονός ότι τόσο και η διακόσμηση όσο και η ατμόσφαιρα του New Taste ήταν της αρεσκείας σας.
Το πρωινό μας περιλαμβάνει μεγάλη ποικιλία από αυγά μαγειρεμένα a la cart, σπιτικά αρτοσκευάσματα, φρεσκοστυμμένους χυμούς, γαλακτοκομικά προϊόντα, ξηρούς καρπούς & σπιτική granola, τυριά και αλλαντικά, κέικ και pancakes. Λυπούμαστε που παρ' όλη την ποικιλία δεν ανταποκριθήκαμε στις απαιτήσεις σας και θα χαρούμε να ακούσουμε τις προτάσεις σας.
Σας ευχαριστούμε και πάλι για το χρόνο που διαθέσατε και θα χαρούμε να σας έχουμε και πάλι κοντά μας.

Η κριτική έγινε: 26 Σεπτεμβρίου 2016

Στο roof garden του ξενοδοχείου μπορεί να απολαύσει κανείς ωραίο κρασί ή εδέσματα σε συνοδεία της θεάς (δεν είναι μαγευτική, αλλά οπωσδήποτε όμορφη αν σκεφτεί κανείς την τοποθεσία του ξενοδοχείου). Το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικό, καταρτισμένο και εξυπηρετικό.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, MariaXr03
Ο/η YesHotels, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του NEW Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Οκτωβρίου 2016

Αγαπητή MariaXr03,
Είναι χαρά μας που σας φιλοξενήσαμε στο Art Lounge.