“Πρεπει να το δοκιμάσετε οπωσδήποτε!”
Κριτική για: Hammam Baths

Hammam Baths
Περισσότερες λεπτομέρειες για το αξιοθέατο
Πληροφορίες για το αξιοθέατο
Εισιτήριο: Ναι
Προτεινόμενη διάρκεια επίσκεψης: 2-3 ώρες
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η εμπειρία ήταν απίστευτη! Ο χώρος ειναι τέλειος καθαρός και προσεγμένος. Σου παρέχουν τα πάντα (πετσέτες σαγιονάρες) το προσωπικό πολυ φιλικό και ευγενικό. Εγω έκανα απλό χαμαμ αλλά την επόμενη φορά θα δοκιμάσω κάποιο πακέτο με μασάζ σίγουρα!

Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2018

Πολύ καθαρός χώρος και το Αλί-μαμά πακέτο εξαιρετικό. θα ήθελα λιγότερα άτομα μέσα στο χώρο του χαμάμ διότι ήμασταν 7 ταυτόχρονα. Επιπλέον λίγο παραπάνω ησυχία την ώρα του τσαγιού διότι οι υπαλληλοι συζητούσαν για τις βάρδιες τους και γελούσαν συνεχώς.

Ο/η Nayia_Kourti, General Manager του Hammam Baths, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 20 Φεβρουαρίου 2018

Σας ευχαριστούμε θερμά για τα θερμά σας λόγια. Είμαστε πολύ υπερήφανοι κάθε φορά που καταφέρνουμε να προσφέρουμε ένα εξαιρετικό Αλί-μαμά. Θα ήθελα επίσης να σας διαβεβαιώσω ότι θα φροντίσουμε με κάθε τρόπο να διαφυλάξουμε την ηρεμία και τη γαλήνη του χώρου μας. Να είστε καλά!

Η κριτική γράφτηκε 24 Ιανουαρίου 2018

Πολύ όμορφος χώρος, προσεγμένος και εξαιρετικά ευγενικό προσωπικό. Επιλέξαμε την υπηρεσία Αλί χαμάμ που περιλαμβάνει και μασάζ. Το προσωπικό που έκανε μασάζ εξαιρετικό, ίδιου φύλου, πολύ προσεκτικό και ευγενικό. Ο χώρος όμορφος αν και λίγο μικρός οπότε αν έχει πολύ κόσμο ίσως υπάρχει μια σχετική ενόχληση από το θόρυβο αν και το προσωπικό προσπαθεί να το αποτρέψει. Προσφέρεται ότι είναι απαραίτητο, δεν χρειάζεται τίποτα άλλο εκτός από το μαγιό σου. Στο τέλος το ζεστό τσάι με το λουκούμι ολοκληρώνουν την όμορφη εμπειρία . Στιγμές χαλάρωσης που υποσχεθήκαμε στους εαυτούς μας να ξαναζήσουμε!

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θερμά σας λόγια! Είμαστε πολύ χαρούμενοι που καταφέρνουμε κάθε φορά να προσφέρουμε εξαιρετικές εμπειρίες και στιγμές γαλήνης και χαλάρωσης στους καλεσμένους μας! Να είστε καλά!

Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πρόκειται για μια μοναδική εμπειρία! Ο χώρος είναι προσεγμένος και το προσωπικό ιδιαίτερα ευγενικό και εξυπηρετικό. Αν και στην αρχή πιστεύεις ότι δεν πρόκειται να αντέξεις πάνω από δέκα λεπτά μέσα στο χαμάμ, όσο περνάει η ώρα χαλαρώνεις και αισθάνεσαι καταπληκτικά! Το Αλί Μαμά, δε, περιλαμβάνει και μάσαζ μέσα στο χώρο του χαμάμ (ίσως το καλύτερο μασάζ που μας έχουν κάνει ποτέ)! Το τσάι με το λουκουμάκι στο τέλος έρχονται και απογειώνουν την εμπειρία!

Ο/η Nayia_Kourti, General Manager του Hammam Baths, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Ιανουαρίου 2018

Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά!!!
Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόση χαρά μας δίνουν τα εξαιρετικά σας σχόλια! Είμαστε τόσο υπερήφανοι που καταφέραμε για μία ακόμη φορά να σας προσφέρουμε μία μοναδική εμπειρία. Αυτή είναι η μαγεία του χαμάμ, η απόλυτη χαλάρωση που οφείλεται στη ζέστη και την υγρασία! Ελπίζουμε σύντομα να σας ξαναδούμε κοντά μας!
Να είστε πάντα καλά!

Η κριτική γράφτηκε 27 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πρόκειται για μια μοναδική εμπειρία που αξίζει να προσφέρεις στον εαυτό σου.
Κάναμε το Ali mamma το οποίο ήταν εκπληκτικο. Αξίζει να το επισκεφθείς και να το βιώσεις!

Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά!!!
Σας ευχαριστούμε θερμά για τα εξαιρετικά σχόλιά σας και είμαστε υπερήφανοι που σας προσφέραμε μία μοναδική εμπειρία! Σας περιμένουμε και πάλι για πολλές και ξεχωριστές εμπειρίες χαλάρωσης και ευεξίας! Να είστε πάντα καλά!

Hammam Baths: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης