“Εξαιρετική trattoria”
Κριτική για: Grandpa Trattoria

Grandpa Trattoria
Γειτονιά: Κουκάκι
Γειτονιά: Κουκάκι

Στο Κουκάκι στο πεζοδρομου ολυμπιου στις 12 Μαΐου πήγα στη trattoria grandpa και μετά από μικρή αναμονή στο τραπέζι μου πρόσφερανε δύο άψογα cocktail και μείναμε πολύ ευχαριστημενη από την ιταλική κουζίνα. Η ξυπηρετιση ήταν φιλική και διακριτική ΕΠΙΣΗΣ υπήρχε χωρος για εποικηνωνια καλεσ τιμές και ευχαριστω περιβάλλον.το προτείνω ωσ ένα πολύ καλό εστιατόριο!!!!!!

Ευχαριστούμε, _R4346LH

Τέλεια πίτσα, από τις καλύτερες που έχουμε δοκιμάσει, συγχαρητήρια. Δροσερή σαλάτα με φρέσκα λαχανικά και νόστιμο τυρί.

Ευχαριστούμε, panost918

Πολύ νόστιμα φαγητά.. πήραμε σαλάτα ,μπρουσκετα και μια πίτσα.. όλα πολύ ωραία .. ωστόσο , για την περίοδο που διανύουμε , με τα μέτρα αυτά που πρέπει να τηρούνται για τον covid , δεν εφαρμόζονται μέσα στο μαγαζί ! Μόνο οι σερβιτόροι φορούσαν μάσκες. Ολοι οι υπόλοιποι, τόσο στον εσωτερικό όσο και στον εξωτερικό χώρο του μαγαζιού , δεν φορούσαν μάσκες.

Ευχαριστούμε, alexandratmp

Άψογη εξυπηρέτηση! Υπέροχες γεύσεις και πολύ καλές τιμές!! Η πίτσα συγκεκριμένα ήταν εξαιρετική!!Πήγαμε οικογενειακώς νωρίς το απόγευμα και ήταν πολύ όμορφα και βολικά για εμάς και το καροτσάκι του μωρού μας!! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

Ευχαριστούμε, Thodorispana
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαΐου 2021

Ήμουν την Κυριακή στο κουκάκι και ανακάλυψα ένα πολύ όμορφο νέο μαγαζί. Το συστήνω ανεπιφύλακτα . Πολύ φιλικό περιβάλλον. Καταπληκτικος καφές handpickers με τη συνοδεία ενός γευστικότατου scrubble eggs .Πολύ καλές τιμές

1  Ευχαριστούμε, _U8376KC

Grandpa Trattoria: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Grandpa Trattoria: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!