“Θα το επισκεφθούμε ξανά!”
Κριτική για: Rani Indian Cuisine

Rani Indian Cuisine
Νο 1.140 από 3.006 Εστιατόρια για: Αθήνα

Πολύ καλή ατμόσφαιρα, καλές τιμές, το φαγητό πεντανόστιμο. Ο ιδιοκτήτης ευγενέστατος. Το σέρβις εξυπηρετικό.

Ευχαριστούμε, Mania T

Η κριτική γράφτηκε 26 Οκτωβρίου 2020

Πιάτα νόστιμα, μεγάλες μερίδες, ευγενικό προσωπικό, καλές τιμές, περιβάλλον με ινδική διακόσμηση, στο κέντρο της διασκέδασης στο Χαλάνδρι. Άριστη επιλογή!

2  Ευχαριστούμε, spyroskard
Η κριτική γράφτηκε 17 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική εμπειρία ινδικού φαγητού με άριστη ποιότητα. Άψογη και προπαντός ευγενική εξυπηρέτηση. Οι γεύσεις τέλειες. Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα.

1  Ευχαριστούμε, geonikolas
Η κριτική γράφτηκε 24 Σεπτεμβρίου 2020

Καταπληκτικό φαγητό, μεγάλα πιάτα, πολύ ωραίες γεύσεις! Ωραίος χώρος, συμπαθέστατος οικοδεσπότης! Φυσικά θα ξαναπάω!

Ευχαριστούμε, 370mariat
Η κριτική γράφτηκε 8 Φεβρουαρίου 2020

Επισκεφθήκαμε το Rani για γεύμα με τη γυναίκα και τα κορίτσια μας. Ο χώρος είναι καθαρός, περιποιημένος αν και το κρύο ήταν αρκετό (απ' όσο κατάλαβα δεν υπήρχε κεντρική θέρμανση αλλά μόνο σόμπα). Το φαγητό ήταν καλύτερο απ' όσο περίμενα. Έχω ξαναφάει ινδικό στην Αθήνα, αλλά εν συγκρίσει με το πραγματικό ινδικό είναι μέρα με τη νύχτα. Εδώ, όμως, ξαναθυμήθηκα γεύσεις που με πήγαν χρόνια πίσω σε γεύματα στο Ρατζαστάν. Οι μερίδες γενναίες και ο οικοδεσπότης μας πρόσχαρος και ευγενικός. Σίγουρα θα ξαναπάω, αφού ο κατάλογος είναι αρκετά μεγάλος και θέλω να ξαναφάω πράγματα που έχω καιρό να γευτώ. Ο κατάλογος δε γράφει γλυκά, αλλά ρώτησα διστακτικά αν υπάρχει gulab jamun... ω του θαύματος έφαγα το καλύτερο ζεστό και σιροπιασμένο γλυκάκι που πραγματικά λατρεύουμε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, jimo1981

Rani Indian Cuisine: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Rani Indian Cuisine: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.