8 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Hotels.com304 $
Priceline349 $
Travelocity304 $
Η κριτική έγινε: 5 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Άψογη εξυπηρέτηση του προσωπικού σε όλους τους τομείς του ξενοδοχείου. Πραγματικά ότι και να ζητούσες σε εξυπηρετούσαν με ένα αληθινό χαμόγελο! Πάρα πολύ καλαίσθητος χώρος και πεντακάθαρος. Όσο για το εστιατόριο, εξαιρετικές γεύσεις!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
1  Ευχαριστούμε, Xtaga
Ο/η Evripides Tzikas, General Manager του Athens Capital Center Hotel - MGallery Collection, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Οκτωβρίου 2021

Xtaga,

Σας ευχαριστούμε θερμά για τη βαθμολογία σας και την κριτική σας. Μας δίνει δύναμη να συνεχίσουμε την προσπάθειά μας.

Ευελπιστούμε να έχουμε τη χαρά να σας καλωσορίσουμε και πάλι σύντομα.

Η κριτική έγινε: 3 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η εξυπηρέτηση του προσωπικού από την είσοδο στο ξενοδοχείο ως την αποχώρηση ήταν καταπληκτική και ευγενική!! Πολύ καλές τιμές !! Το ξενοδοχείο στην καρδιά της Αθήνας!πολυ καλά και καθαρά τα δωμάτια και υπέροχοι χώροι.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, johnkK2794JV
Ο/η Evripides Tzikas, General Manager του Athens Capital Center Hotel - MGallery Collection, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητέ johnkK2794JV,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που διαθέσατε να αναρτήσετε την κριτική σας.

Χαιρόμαστε πραγματικά για τα θετικά σχόλιά σας και που απολαύσατε την τοποθεσία, τις εγκαταστάσεις μας και κυρίως τις υπηρεσίες και την εξυπηρέτηση από το προσωπικό μας.

Σας ευχαριστούμε και πάλι για την ανάρτηση της κριτική σας και ελπίζουμε να σας υποδεχτούμε σύντομα ξανά.

Η κριτική έγινε: 20 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Στην αρχη πηγα πολυ επιφυλακτικα καθως προκειται για ενα καινουργιο ξενοδοχειο και φοβομουν λογω της πανδημιας εαν τηρουν τις προφυλαξεις διοτι η εμπειρια μου ηταν πολυ καλη απο ενα αλλο πολυ γνωστο ξενοδοχειο αλλης εταιριας.
Εχω να ομολογησω, πως μου αρεσε παρα πολυ και ο χωρος της πισινας και η εξυπηρετηση! Ο Γιαννης μας βοηθησε πολυ με την επιλογη κοκτειλ, καταλαβε την ανησυχια μου και με καθυσηχασε με το προσεγμενο και ευχαριστο σερβις του. Σιγουρα με κερδισε! Μπραβο και παλι μπραβο! Καλη αρχη να εχετε!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, katex685
Ο/η Evripides Tzikas, General Manager του Athens Capital Center Hotel - MGallery Collection, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητέ katex685,

Χαιρόμαστε πραγματικά για τα θετικά σχόλιά σας και που απολαύσατε τις υπηρεσίες μας και την εξυπηρέτηση από το προσωπικό μας.

Γενικός Διευθυντής

Η κριτική γράφτηκε χθες μέσω κινητής συσκευής
Μετάφραση Google

Συμβουλή για το δωμάτιο: Go to the pool before 10AM to get a lounge chair. They only have about 10 lounges.
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2022
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 ημέρες
Μετάφραση Google

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2022
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με το Accorhotels.com