Ειδοποίηση: Έκπτωση! 15% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 15% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 164 $/διανυκτέρευση.

Αναλύουμε τις τιμές σε διάστημα 60 ημερών και συγκρίνουμε την επιλογή σας με τη μέση τιμή που ισχύει για ανάλογες διαμονές έτσι ώστε να διασφαλίσουμε την πιο συμφέρουσα τιμή για εσάς.

Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 29/07
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε κατά τη διαμονή σας
  • Εστιατόριο
Centrotel Hotel(Αθήνα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Hotel Metropolis(Αθήνα)
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 40% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 40% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 225 $/διανυκτέρευση.

Melia Athens(Αθήνα)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
2.852
2.852
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Στο κέντρο της Αθήνας, στην πλατεία Συντάγματος, βρίσκεται το εν λόγω ξενοδοχείο. Καθώς εισέρχεσαι, σου θυμίζει μικρό παλάτι. Ωραίοι πίνακες, βαριά κλασική επίπλωση, ωραία υποδοχή... Στη reception επίσης καλή η υποδοχή. Από το δωμάτιο, που ήταν ψηλά, η θέα υπέροχη. Αλλά και το εσωτερικό του δωματίου πολύ καλό. Το κρεβάτι άνετο, η επίπλωση βαριά κλασική, μεγάλο ψηλοτάβανο δωμάτιο... Καθαριότητα, μεγάλη εξυπηρέτηση. Είχα κληθεί σε κάποια εκδήλωση, που έλαβε χώρα εκεί. Οι αίθουσες για τις εκδηλώσεις πολύ ωραίες, μοναδικές.

Συμβουλή: Δωμάτια στους επάνω ορόφους και με θέα ανάλογα με το τι θα επιλέξει κάποιος.
  • Διαμονή: Οκτώβριος 2017, ταξίδι σόλο
Ευχαριστούμε, dellmar2017
Η κριτική γράφτηκε 6 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το μενού το Σέρβις κ η θέα συνθέτουν την απόλυτη εμπειρία .ειχαμε κάνει κράτηση για το εστιατόριο αλλά μας δόθηκε χώρος στο παρκιν το καλαμάρι άψογα ψημένο , το ριζότο με τις γαρίδες φανταστικό και μην ξεχάσετε να πιείτε κ κανα κοκτέιλ από την εξαιρετική του λίστα .

Διαμονή: Ιανουάριος 2018
Ευχαριστούμε, Alexandros P
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε με το σύντροφο μου το ξενοδοχείο στις 18 Ιανουαρίου. Παρότι το ξενοδοχείο ήταν σχεδόν άδειο μας έδωσαν ένα δωμάτιο με θεα στο εξωστη(όπου με τα ίδια χρήματα θα μπορούσαν να δώσουν ένα αλλο). Η αποχέτευση της τουαλέτας μύριζε και το housekeeping δεν είχε φροντίσει για αυτό. Το κρεβάτι αρκετά άνετο και μεγάλο. Το πρωινό είχε ποικιλία ενός 4στερου ξενοδοχείου ενώ αν ήθελες οτιδήποτε σε αυγο( τηγανητό, βραστό ή ομελέτα), βαφλα, pancakes ή κρέπες επρεπε να το παραγγείλεις με έξτρα χρέωση, όπου σε ένα τέτοιο ξενοδοχείο επρεπε να τα καλύπτει ο μπουφές. Σίγουρα απογοητεύτηκα με και δεν αξίζει τα λεφτά του σε καμία περίπτωση.

Διαμονή: Ιανουάριος 2018
Ευχαριστούμε, Eleni T
Ο/η Htl_Grande_Bretagne, Manager του Ξενοδοχείο Μεγάλη Βρεταννία, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 22 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητέ πελάτη,
Με μεγάλο ενδιαφέρον διαβάσαμε την κριτική σας για το Ξενοδοχείο μας και μπορούμε να σας διαβεβαιώσουμε ότι δυσαρεστηθήκαμε ιδιαιτέρως που δεν μείνατε ευχαριστημένη από την διαμονή σας. Όσον αφορά τα σχόλιά σας σχετικά με το πρωινό, συζητήθηκαν με την Υπεύθυνη Εστιατορίων ώστε να ληφθούν υπόψιν. Οι παρατηρήσεις και τα σχόλιά σας είναι σημαντικά για εμάς, καθώς μας βοηθούν στο να γινόμαστε καλύτεροι. Ευελπιστούμε να μας δοθεί η ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε στο εγγύς μέλλον και να σας αποδείξουμε ότι μπορούμε να σας εξυπηρετήσουμε καλύτερα.

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε για φαγητό και περιμέναμε πολύ ώρα για να καθίσουμε μας έβαλαν σε τραπέζι χωρίς τραπεζομάντηλο αφού παραγγείλαμε η σαλάτα ήρθε αφού είχαμε τελειώσει το φαγητό μας και η μερίδα ηταν μετρημένα 5ραβιόλια με 25 ευρώ το πιάτο πραγματικά αδικαιολόγητοι γιατι για να καθίσουμε περιμέναμε 2ωρες με απαίσιο service απογοήτευση ! Μόνο το πιάνο δούλευε κανονικά !

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Sofia8189400
Ο/η Htl_Grande_Bretagne, Manager του Ξενοδοχείο Μεγάλη Βρεταννία, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 8 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητέ πελάτη,
Καταρχάς θα θέλαμε να σας ευχηθούμε Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά. Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που αφιερώσατε σε αυτή την κριτική μετά την πρόσφατη επίσκεψή σας στο Ξενοδοχείο Μεγάλη Βρεταννία. Τα σχόλια των πελατών μας είναι πολύ σημαντικά και μας βοηθούν να βελτιώνουμε το προϊόν και τις υπηρεσίες μας συνεχώς. Λυπούμαστε για την εμπειρία που είχατε κατά την επίσκεψή σας στο Winter Garden City Lounge και σας ζητούμε συγγνώμη. Τα σχόλιά σας έχουνε ήδη συζητηθεί με τον σεφ προκειμένου να λάβει διορθωτικά μέτρα όπου αυτά απαιτούνται. Σίγουρα αυτό το περιστατικό δεν αντανακλά το υψηλό επίπεδο εξυπηρέτησης που συνήθως προσφέρουμε στους πελάτες μας. Ευελπιστούμε να μας δοθεί η ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε στο εγγύς μέλλον και να σας αποδείξουμε ότι μπορούμε να σας εξυπηρετήσουμε καλύτερα.

Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό ξενοδοχείο από όλες τις απόψεις!Πανέμορφοι χώροι και δωμάτια,ευγενέστατο προσωπικό,πανέμορφη θέα από το RG,πολύ προσεγμένο και ιδιαίτερο φαγητό και πανέμορφος Χριστουγεννιάτικος στολισμός!Εμπειρία πολυτέλειας

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, evitakio