2.994
2.994
Η κριτική έγινε: 6 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το μενού το Σέρβις κ η θέα συνθέτουν την απόλυτη εμπειρία .ειχαμε κάνει κράτηση για το εστιατόριο αλλά μας δόθηκε χώρος στο παρκιν το καλαμάρι άψογα ψημένο , το ριζότο με τις γαρίδες φανταστικό και μην ξεχάσετε να πιείτε κ κανα κοκτέιλ από την εξαιρετική του λίστα .

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2018
Ευχαριστούμε, Alexandros P
Η κριτική έγινε: 20 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε με το σύντροφο μου το ξενοδοχείο στις 18 Ιανουαρίου. Παρότι το ξενοδοχείο ήταν σχεδόν άδειο μας έδωσαν ένα δωμάτιο με θεα στο εξωστη(όπου με τα ίδια χρήματα θα μπορούσαν να δώσουν ένα αλλο). Η αποχέτευση της τουαλέτας μύριζε και το housekeeping δεν είχε φροντίσει για αυτό. Το κρεβάτι αρκετά άνετο και μεγάλο. Το πρωινό είχε ποικιλία ενός 4στερου ξενοδοχείου ενώ αν ήθελες οτιδήποτε σε αυγο( τηγανητό, βραστό ή ομελέτα), βαφλα, pancakes ή κρέπες επρεπε να το παραγγείλεις με έξτρα χρέωση, όπου σε ένα τέτοιο ξενοδοχείο επρεπε να τα καλύπτει ο μπουφές. Σίγουρα απογοητεύτηκα με και δεν αξίζει τα λεφτά του σε καμία περίπτωση.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2018
1  Ευχαριστούμε, Eleni T
Ο/η Htl_Grande_Bretagne, Manager του Ξενοδοχείο Μεγάλη Βρεταννία, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητέ πελάτη,
Με μεγάλο ενδιαφέρον διαβάσαμε την κριτική σας για το Ξενοδοχείο μας και μπορούμε να σας διαβεβαιώσουμε ότι δυσαρεστηθήκαμε ιδιαιτέρως που δεν μείνατε ευχαριστημένη από την διαμονή σας. Όσον αφορά τα σχόλιά σας σχετικά με το πρωινό, συζητήθηκαν με την Υπεύθυνη Εστιατορίων ώστε να ληφθούν υπόψιν. Οι παρατηρήσεις και τα σχόλιά σας είναι σημαντικά για εμάς, καθώς μας βοηθούν στο να γινόμαστε καλύτεροι. Ευελπιστούμε να μας δοθεί η ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε στο εγγύς μέλλον και να σας αποδείξουμε ότι μπορούμε να σας εξυπηρετήσουμε καλύτερα.

Η κριτική έγινε: 6 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε για φαγητό και περιμέναμε πολύ ώρα για να καθίσουμε μας έβαλαν σε τραπέζι χωρίς τραπεζομάντηλο αφού παραγγείλαμε η σαλάτα ήρθε αφού είχαμε τελειώσει το φαγητό μας και η μερίδα ηταν μετρημένα 5ραβιόλια με 25 ευρώ το πιάτο πραγματικά αδικαιολόγητοι γιατι για να καθίσουμε περιμέναμε 2ωρες με απαίσιο service απογοήτευση ! Μόνο το πιάνο δούλευε κανονικά !

2  Ευχαριστούμε, Sofia8189400
Ο/η Htl_Grande_Bretagne, Manager του Ξενοδοχείο Μεγάλη Βρεταννία, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητέ πελάτη,
Καταρχάς θα θέλαμε να σας ευχηθούμε Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά. Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που αφιερώσατε σε αυτή την κριτική μετά την πρόσφατη επίσκεψή σας στο Ξενοδοχείο Μεγάλη Βρεταννία. Τα σχόλια των πελατών μας είναι πολύ σημαντικά και μας βοηθούν να βελτιώνουμε το προϊόν και τις υπηρεσίες μας συνεχώς. Λυπούμαστε για την εμπειρία που είχατε κατά την επίσκεψή σας στο Winter Garden City Lounge και σας ζητούμε συγγνώμη. Τα σχόλιά σας έχουνε ήδη συζητηθεί με τον σεφ προκειμένου να λάβει διορθωτικά μέτρα όπου αυτά απαιτούνται. Σίγουρα αυτό το περιστατικό δεν αντανακλά το υψηλό επίπεδο εξυπηρέτησης που συνήθως προσφέρουμε στους πελάτες μας. Ευελπιστούμε να μας δοθεί η ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε στο εγγύς μέλλον και να σας αποδείξουμε ότι μπορούμε να σας εξυπηρετήσουμε καλύτερα.

Η κριτική έγινε: 5 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό ξενοδοχείο από όλες τις απόψεις!Πανέμορφοι χώροι και δωμάτια,ευγενέστατο προσωπικό,πανέμορφη θέα από το RG,πολύ προσεγμένο και ιδιαίτερο φαγητό και πανέμορφος Χριστουγεννιάτικος στολισμός!Εμπειρία πολυτέλειας

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2017
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, evitakio
Η κριτική έγινε: 30 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Άψογα στημένα πιάτα, με νότες αρωματικών που σε ταξιδεύουν σε καθε γωνία της Ελλάδας και του κόσμου !!! Ο χώρος υπέροχος η θεα μοναδική με την ενέργεια και την δύναμη που σου προσφέρει αυτη η μοναδική πολυ , η Αθήνα μας!!!

Ευχαριστούμε, damianosk2017