“Ξενάγηση σε εμπορικούς συνεργάτες.”
Κριτική για: Ακρόπολη

Ακρόπολη
Περισσότερες λεπτομέρειες για το αξιοθέατο
Πληροφορίες για το αξιοθέατο
Εισιτήριο: Ναι
Προτεινόμενη διάρκεια επίσκεψης: 2-3 ώρες
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μοναδικό Ανεπανάληπτο είμαι πολύ περήφανος που είμαι Έλληνας και δεν χάνω ευκαιρία να ξεναγώ τον τόπο μου και ιδιαίτερα την Ακρόπολη και τους γύρω αρχαιολογικούς χώρους!!!
Θα ήθελα να υπήρχε λίγο καλύτερα μονοπάτια επάνω γιατί σε κάποια σημεία ήταν λίγο επικίνδυνα.

Ευχαριστούμε, Goofy G
Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Και μόνο που επισκέπτεσαι αυτο το ιερό μνημείο σε πιάνει ανατριχίλα και δέος,θεωρώ πώς η καλύτερη εποχή για επίσκεψη είναι η άνοιξη ή το φθινόπωρο!

Ευχαριστούμε, ASUS28
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική επιλογη για Ανοιξιάτικη βόλτα με το παιδί σας ειτε Δημοτικού σχολείου ή μεγαλύτερο ή ακομη και μικρότερο Εξοπλισρειτε με λιγο νεράκι και βασικές ιστορικες πληροφορίες να μοιραστείτε μαζι τους και το τοσο μαγευτικό και επιβλητικό τοπίο θα κάνει τα υπόλοιπα Αφήστε τη φαντασία σας και τα αγέρωχα μνημεία μας να σας ταξιδέψουν στο χρόνο!

1  Ευχαριστούμε, Anna S
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα μοναδικό μνημείο που. Αξίζει ο καθένας να το δει να πάτε μέρα που να έχει ήλιο κ να περπατήσετε Διονυσίου αρεοπαγίτου

Ευχαριστούμε, Georgia K
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ο βραχος της Ακροπολης και το μουσειο καταπληκτικα! Οσες φορες και να τα δεις σε διακατεχει ενα δεος μπροστα σε αυτα τα κλασικα αριστουργηματα! Δυσανασχετησα μονο οταν στην εισοδο της Ακροπολης πληρωσα 10 € ως εκπαιδευτικος,ημερα Σαββατο! Ευτυχως δεν πληρωσε ο γιος μου,10 χρονων!

Ευχαριστούμε, Δράγιου Κ

Ακρόπολη: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ακρόπολη: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!