Ανοικτά σήμερα: 11:00 π.μ. - 8:00 μ.μ.
Αποθήκευση
5/5

Πολλές φορές όταν πάμε να αγοράσουμε μια υπηρεσία στο τέλος την μετράμε στο σύνολο της ως μια... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 14 Οκτωβρίου 2021
S6097FQ_
μέσω κινητής συσκευής
Εκπληκτικός χώρος, εξαιρετική δουλειά!

Θα ξαναπάω σίγουρα, ήταν καταπληκτικές, ο χόρος πεντακάθαρος!θα δοκιμάσω και τις υπόλοιπες... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 10 Ιουλίου 2021
840eleftherias
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 18 Φεβρουαρίου 2020

Η συνολική εμπειρία γενά αίσθημα είσπραξης πολυτελούς φροντίδας παρά το εντυπωσιακό γεγονός ότι οι τιμές είναι ιδιαίτερα χαμηλές. Οι κινήσεις της θεραπεύτριας ήταν απόλυτα μουσικές και αρμονικές ενώ και κατάφερε να μπω σε πραγματική νιρβάνα ενώ με την ευγενή της προσωπικότητα δεν αισθάνθηκα σε κανένα σημείο αμήχανα. Ενοιωσα ότι μου ''καθάρισε'' την άυρα! Αριστη ποιότητα ήχου στην χαλαρωτική μουσική που έπαιζε ενώ στα θετικά προσμετράει ότι ο χώρος ήταν απολύτως άοσμος, όπως και πρέπει! Η διάρκεια της θεραπείας ΓΕΜΑΤΗ!
Μία από τις επόμενες φορές σίγουρα θα δοκιμάσω κάποιο πακέτο ομορφιάς και περιποίησης πέραν του μασάζ!

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, p9u
Ο/η arte_massage_salon, Ιδιοκτήτης του Arte Massage Wellness Salon, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Φεβρουαρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα τόσο καλά σας λόγια και για τον χρόνο σας. Προτεραιότητα μας είναι πάντα η άψογη εξυπηρέτηση των πελατών μας. Ελπίζουμε να σας δούμε ξανά σύντομα.

Η κριτική έγινε: 9 Φεβρουαρίου 2020

Όμορφη ατμόσφαιρα, μουσική να σε χαλαρώνει από τον χώρο υποδοχής. Η διακόσμηση στην καμπίνα σε κάνει να νιώθεις ζεστασιά και σαν να βρίσκεσαι στον χώρο σου . επέλεξα μασάζ δυνατό και ζήτησα αντί για λάδι να χρησιμοποιήσουν κερί ζεστό! Η αίσθηση στο δέρμα ήταν εκπληκτική! Το μασάζ όχι απλά καλό η κοπέλα ήξερε ακριβώς τι έκανε κ στο τέλος του μασάζ μου έδωσε και κάποια tips για να προστατεύσω το σώμα μου. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!! Οι τιμές πολύ προσιτές κάτι που μου κάνει ακόμα πιο εύκολη την απόφαση μου να το ξανά επισκεφτώ!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Kmps05
Ο/η arte_massage_salon, Ιδιοκτήτης του Arte Massage Wellness Salon, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Φεβρουαρίου 2020

Σας ευχαριτούμε θερμά για την κριτική σας. Προτεραιότητα μας είναι πάντα η άψογη εξυπηρέτηση των πελατών μας. Ελπίζουμε να σας δούμε ξανά σύντομα!

Η κριτική έγινε: 9 Φεβρουαρίου 2020

Χαλαρωτικο περιβάλλον καταρτισμένο προσωπικο,ότι ακριβώς χρειάζεται ένας τέτοιος χώρος.ευχαριστο προσωπικό,μου εξήγησαν αναλυτικά τι περιλαμβάνει η κάθε θεραπεία καθώς ήταν η πρώτη μου επίσκεψη.επαγγελματιες που ήταν ολοφάνερο ότι γνώριζαν καλά τη δουλειά τους.απολυτα ικανοποιημένη.πολυ εύκολα προσβάσιμο με το μετρό.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Asi89

Η κριτική έγινε: 8 Φεβρουαρίου 2020

Το μέρος πολύ όμορφα διακοσμημένο, με το που μπαίνεις σε βάζει σε πολύ ωραίο χαλαρό mood και το μασάζ είναι τέλειο γενικά όλο πολύ ωραία εμπειρία, θα το κάνω συνήθεια!

Ημερομηνία εμπειρίας: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Terezagilbert

Σας ευχριστούμε πολύ για την κριτική σας. Ελπίζουμε να σας δούμε σύντομα!

Η κριτική έγινε: 6 Φεβρουαρίου 2020

Πολύ εύκολα προσβάσιμο με το μετρό, πραγματικά μου πήρε μόλις 3 λεπτά!Ευγενέστατο προσωπικό, πεντακάθαρος χώρος,.Άριστες υπηρεσίες, ίσως το καλύτερο μασάζ που έχω κάνει έως τώρα. Μπράβο πραγματικά στα κορίτσια για την δουλεία τους. Θα το επισκεφτώ σίγουρα την επόμενη φορά που θα βρεθώ στην Αθήνα!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, JBlake81
Ο/η arte_massage_salon, Ιδιοκτήτης του Arte Massage Wellness Salon, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Φεβρουαρίου 2020

Σας ευχαριτούμε θερμά για την κριτική σας. Προτεραιότητα μας είναι πάντα η άψογη εξυπηρέτηση των πελατών μας. Ελπίζουμε να σας δούμε ξανά σύντομα.