Ανοικτά σήμερα: 11:00 π.μ. - 9:00 μ.μ.
Αποθήκευση
5/5

Πολλές φορές όταν πάμε να αγοράσουμε μια υπηρεσία στο τέλος την μετράμε στο σύνολο της ως μια... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 14 Οκτωβρίου 2021
S6097FQ_
μέσω κινητής συσκευής
Εκπληκτικός χώρος, εξαιρετική δουλειά!

Θα ξαναπάω σίγουρα, ήταν καταπληκτικές, ο χόρος πεντακάθαρος!θα δοκιμάσω και τις υπόλοιπες... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 10 Ιουλίου 2021
840eleftherias
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 9 Φεβρουαρίου 2020

Χαλαρωτικο περιβάλλον καταρτισμένο προσωπικο,ότι ακριβώς χρειάζεται ένας τέτοιος χώρος.ευχαριστο προσωπικό,μου εξήγησαν αναλυτικά τι περιλαμβάνει η κάθε θεραπεία καθώς ήταν η πρώτη μου επίσκεψη.επαγγελματιες που ήταν ολοφάνερο ότι γνώριζαν καλά τη δουλειά τους.απολυτα ικανοποιημένη.πολυ εύκολα προσβάσιμο με το μετρό.

Ευχαριστούμε, Asi89
Ο/η arte_massage_salon, Ιδιοκτήτης του Arte Massage Wellness Salon, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Φεβρουαρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα τόσο καλά σας λόγια και για τον χρόνο σας. Προτεραιότητα μας είναι πάντα η άψογη εξυπηρέτηση των πελατών μας. Ελπίζουμε να σας δούμε ξανά σύντομα.

Η κριτική έγινε: 8 Φεβρουαρίου 2020

Το μέρος πολύ όμορφα διακοσμημένο, με το που μπαίνεις σε βάζει σε πολύ ωραίο χαλαρό mood και το μασάζ είναι τέλειο γενικά όλο πολύ ωραία εμπειρία, θα το κάνω συνήθεια!

Ημερομηνία εμπειρίας: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Terezagilbert

Σας ευχριστούμε πολύ για την κριτική σας. Ελπίζουμε να σας δούμε σύντομα!

Η κριτική έγινε: 6 Φεβρουαρίου 2020

Πολύ εύκολα προσβάσιμο με το μετρό, πραγματικά μου πήρε μόλις 3 λεπτά!Ευγενέστατο προσωπικό, πεντακάθαρος χώρος,.Άριστες υπηρεσίες, ίσως το καλύτερο μασάζ που έχω κάνει έως τώρα. Μπράβο πραγματικά στα κορίτσια για την δουλεία τους. Θα το επισκεφτώ σίγουρα την επόμενη φορά που θα βρεθώ στην Αθήνα!

Ευχαριστούμε, JBlake81
Ο/η arte_massage_salon, Ιδιοκτήτης του Arte Massage Wellness Salon, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Φεβρουαρίου 2020

Σας ευχαριτούμε θερμά για την κριτική σας. Προτεραιότητα μας είναι πάντα η άψογη εξυπηρέτηση των πελατών μας. Ελπίζουμε να σας δούμε ξανά σύντομα.

Η κριτική έγινε: 6 Φεβρουαρίου 2020

Ιδανικός χώρος με ωραία μουσική ατμόσφαιρα που σε συνδυασμό με το ζεστό και επαγγελματικό άγγιγμα των κοριτσιών,σε βοηθούν να ταξιδέψεις σε μια άλλη διάσταση χωρίς άγχος και με πολύ όμορφη χαλάρωση!!

Ευχαριστούμε, Hhajimis

Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο σας. Στη διάθεση σας για την επόμενη επίσκεψη σας!!

Η κριτική έγινε: 6 Φεβρουαρίου 2020

Προσεγμένος ζεστός χώρος, γεμάτος με αγάπη, σχεδιασμένος να σε προετοιμάσει για ένα υπέροχο ταξίδι!

Έμπειροι επαγγελματίες με ζεστή καρδιά και όμορφα χαμόγελα, έτοιμες να σας συνοδεύσουν στα πιο γλυκά σας όνειρα.

Χαρισματικοί άνθρωποι με δυνατή αλλά ευγενική ενέργεια, πρόθυμες να τη μοιραστούν μαζί σας για να σας βοηθήσουν ανακαλύψετε πραγματική ευεξία.

Σε όποιον-α επιθυμεί λίγο φως μέσα στο σκοτάδι της καθημερινότητας, συνιστώ ανεπιφύλακτα το μικρό φάρο που λέγεται Arte Massage Wellness Salon.

Ημερομηνία εμπειρίας: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, clgs2020
Ο/η arte_massage_salon, Ιδιοκτήτης του Arte Massage Wellness Salon, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Φεβρουαρίου 2020

Πραγματικά σας ευχαριστούμε πολύ για τα τόσο καλά σας λόγια και για τον χρόνο σας. Προτεραιότητα μας είναι πάντα η άψογη εξυπηρέτηση των πελατών μας. Ελπίζουμε να σας δούμε ξανά σύντομα.