“Αυθεντική Νέο - Ελληνική Κουζίνα Συνθέτοντας την Ελληνική Παράδοση με μοντέρνα προσέγγιση.”
Κριτική για: Ρόδακας

Ρόδακας
Κλείστε τραπέζι
Νο 1.678 από 3.006 Εστιατόρια για: Αθήνα

Αυθεντικές Παραδοσιακές Ελληνικές γεύσεις και πιάτα αλλά με μία Νέο - Ελληνική μετά - μοντέρνα προσέγγιση. Είναι η απόλυτη σύνθεση των αυθεντικών παραδοσιακών γεύσεων που μας φέρνουν γευστικές αναμνήσεις από τα παιδικά μας χρόνια όταν μας μαγειρεύαν οι γιαγιάδες μας αλλά με μια μετά - μοντέρνα νέο - ελληνική προσέγγιση ... Εξαιρετική σχέση ποιότητας - τιμής ... εξαιρετικό - φιλικό σέρβις και πολύ όμορφος ο εσωτερικός χώρος ... Το προτείνω ανεπιφύλακτα και Εύχομαι ολόψυχα καλές δουλειές !!!

Ευχαριστούμε, Thanos T
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2020

Ωραίος χώρος και απλό αλλά ωραίο φαγητό. Το μοσχαράκι με μελιτζάνα και φάβα ήταν υπέροχο. Καλές τιμές και ευγενικό προσωπικό.

Ευχαριστούμε, Maria A
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2020

Μην το παραλείψετε, εξαιρετικό φαγητό, ωραία ατμόσφαιρα και πολυ ευγενικό προσωπικό.Μπράβο σας!Οι τιμές και οι μερίδες ειναι πολύ καλές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, liza887
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2020
Μετάφραση Google

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020

Ρόδακας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρόδακας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.