Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
View deal
Agoda.com133 $
Η κριτική έγινε: 7 Μαρτίου 2021

Επισκεφτήκαμε το ξενοδοχείο αρχές Μαρτη για διανυκτέρευση αλλά και για τις ανάγκες φωτογραφισης. Στο check in μας υποδέχτηκε με ένα ζεστό και υπέροχο χαμόγελο η Σουλα η οποία είναι ο ορισμός της ελληνικής φιλοξενίας αλλά και ομορφιάς !!! Έκανε την μέρα μας όμορφη και ήταν εκεί για ότι χρειαστήκαμε. Επίσης τα δωμάτια έχουν μια μαγευτική θεά στην Ακρόπολη και τον Λυκαβηττό και είναι το τέλειο σημείο μιας και είναι στην καρδιά της πόλης και μπορείς να περπατήσεις στην πλάκα το Μοναστηράκι όλα σε κοντινή απόσταση . Η Σουλα θα σας δώσει όλες τις πληροφορίες που χρειάζεστε αλλά και προτάσεις για διασκέδαση και φαγητό..
Μείναμε στην Αφροδίτη (σουίτα στον 7ο όροφο) η οποία διαθέτει 2 υπνοδωμάτια, βεράντα, κουζίνα και 2 μπάνια και πραγματικά απολαύσαμε τα φώτα της πόλης και την θέα αυτή που σου κόβει την ανάσα . Καθαροί χώροι, ωραία διακόσμηση. Το προτείνω ανεπιφύλακτα !!!!
Σας ευχαριστούμε όλους και ιδιαίτερα την Ελληνίδα θεά Σούλα.
Θα μας ξαναδείτε σίγουρα.
Naya Tsalesi και η ομάδα της

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, NayaTsalesi
Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής