Tripadvisor

“Υπέροχα!”
Κριτική για: V1935 Roof Garden

V1935 Roof Garden
Κλείστε τραπέζι
Περιγραφή: Καλώς ήρθες στο Roof Garden του V1935, ένα νέο χώρο στο urban τοπίο της Αθήνας, εκεί όπου η αισθητική συναντά το πάθος. Το V1935 δεν μοιάζει με καμία άλλη ταράτσα στη πόλη. Πρόκειται για ένα άνετο χώρο, με λεπτές διακοσμητικές λεπτομέρειες, ένα υπέροχο λευκό vintage μπαρ, απαλή μουσική αλλά και τη δική του μοναδική ατμόσφαιρα. Κάθε βράδυ στον τοίχο του μπαλκονιού με θέα την Ερμού, προβάλλονται retro ταινίες, οι οποίες σε μεταφέρουν σε έναν άλλο κόσμο γεμάτο χάρη και καλαισθησία. Από νωρίς το απόγευμα στο V1935 μπορείς να απολαύσεις λαχταριστή χειροποίητη pizza, με τη napolletana να αποτελεί must try επιλογή, η συνταγή της οποίας παραμένει μυστική, ωστόσο οι προτάσεις δεν σταματούν εδώ. Tα cocktails δεν θα μπορούσαν να λείπουν από τον κατάλογο. Πολλές οι επιλογές, ενώ μερικά από τα πιο δημοφιλή της ταράτσας είναι εμπνευσμένα από μία από τις μεγαλύτερες προσωπικότητες του διεθνούς jet set, τον Αριστοτέλη Ωνάση. Αν νιώθεις λίγο classy, δοκίμασε αυτό που σoυ ταιριάζει. Αν λοιπόν,

Η πιο ήρεμη ταράτσα του κέντρου! Εκπληκτικό περιβάλλον και πολύ ευγενικός ο ιδιοκτήτης κύριος Λευτέρης. Ήπιαμε τα ποτά μας και μας κέρασε την ωραιότερη πίτσα που όπως μας ενημέρωσε είναι ιταλική μυστική συνταγή!

Ευχαριστούμε, georgiamara34
Ο/η Mandy_Marketing, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του V1935 Roof Garden, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Ευχαριστούμε για την επίσκεψη σας....είναι και για εμάς η ωραιότερη πίτσα!

Από τα καλύτερα μαγαζιά της Αθήνας... Πολύ ζεστό περιβάλλον...σίγουρα εγώ και οι φίλοι μου θα το κάνουμε στέκι...

Ευχαριστούμε, alexandraalexiou03

Είναι χαρά μας να γίνουμε το στέκι σας.Ευχαριστούμε για την βαθμολογία σας

Ένα αρκετά προσεγμένο και φιλόξενο μέρος με ζεστή ατμόσφαιρα και άψογο προσωπικό!!! Τα πιάτα του σίγουρα θα εντυπωσιάσουν όλους όσους τα δοκιμάσουν.

Ευχαριστούμε, panoss577

Έχουμε βάλει τα δυνατά μας στην διακόσμηση γιατί είναι σημαντική η ατμόσφαιρα που αποπνέει από ένα χώρο εστίασης.Τα πιάτα μας τα δοκιμάσατε..ευχαριστούμε για την 5 αστέρων κριτική σας.

Το έχουμε λατρέψει!!! Ξεχνάς ότι είσαι στο κέντρο της Αθήνας. Η πίτσα, το ριζότο και η ποικιλία των κρασιών του είναι ο,τι καλύτερο έχω δοκιμάσει. Το προσωπικό σκιζεται να εξυπηρετήσει και ο ιδιοκτήτης φιλόξενος και με το χαμόγελο στα χείλη! Βολεύει πολύ και για εταιρικά meeting. Μπράβο σε όλους σας

Ευχαριστούμε, anastasiost559

Εδώ είμαστε πραγματικά κέντρο απόκεντρο και ξεχνάς εντελώς ότι είσαι στο κέντρο! Ασφαλής,σε ησυχο περιβάλλον,με τα Ιταλικά μας πιάτα,τον βουβό κινηματογράφο στον τοίχο,την ρομαντική μας μουσική...προσπαθούμε όντως να σας ταξιδέψουμε στην παλιά αστική Αθήνα.Ευχαριστούμε για την κριτική σας και την επίσκεψή σας.

Τα πιο ωραία κοκτέιλ, με υπέροχα χρώματα και γεύσεις. Μου άρεσε πολύ η χαμηλή ρομαντική μουσική και ο βουβός κινηματογράφος στον τοίχο. Ιδανικό περιβάλλον για ζευγάρια και οικογενειες

Ευχαριστούμε, P7174FJ_

!!! ευχαριστούμε για την επιλογή σας και την κριτική σας.

V1935 Roof Garden: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

V1935 Roof Garden: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!