“Ωραίο πρωινό, πολύ καλό service!!”
Κριτική για: The Rabbit Punch

The Rabbit Punch
Νο 1.550 από 3.116 Εστιατόρια για: Αθήνα
Γειτονιά: Παγκράτι
Γειτονιά: Παγκράτι
Η κριτική γράφτηκε 16 Οκτωβρίου 2021

Όμορφος χώρος για να περάσεις ένα πρωινό Σαββάτου! τα αλμύρα πιατα ήταν καλά αλλά όχι κάτι φοβερό. Τα pancakes του ωστόσο είναι από τα καλύτερα που έχω φάει!! Ο καφές τους επίσης πολύ καλός!!Οι κοπέλες στο service πολύ καλές και εξυπηρετικές!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, Lydia K

Η κριτική γράφτηκε 12 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πεντανόστιμο μπραντς σε πολύ ωραιο χώρο. Έχει μενού με αρκετές επιλογές, τα έχω δοκιμάσει σχεδόν όλα και έχω μείνει πλήρως ικανοποιημένη. Επίσης έχει πολύ ωραιο περιβάλλον και τα παιδιά στο σέρβις είναι εξαιρετικά. Αξίζει να το επισκεφθείτε, απλά οχι Σαββατοκύριακο γιατί θα χρεοαστει να περιμενετε για να καθίσετε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, T9700SJ_
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίος καφές! πολύ καλή δουλειά κάνει ο σεφ! Αλλά το προσωπικό ήταν άριστο!

Ευγενικότατο και με χιούμορ! Μας εξυπηρέτησε ένα ξανθό παιδι με κοντά μαλλιά, Δημήτρης νομίζω!! Μας κατατοπισε πολύ καλά μιας και είμαστε αρκετά αναποφάσιστοι. Τον εμπιστευτήκαμε και οι επιλογές που μας πρότεινε ήταν υπέροχες!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Νίκος Κ
Η κριτική γράφτηκε 21 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καλησπέρα σας! Πρώτη φορά πίνω freddo espresso ΔΕΙΓΜΑ που να κοστίζει 2.20€ και δεν καθισα καν στο μαγαζί. Εάν δεν διορθώσετε τις τιμές ή την ποσότητα του καφέ ίσως να μην αργησετε να κλείσετε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, betvalet89
Η κριτική γράφτηκε 27 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εδωσα 8€ για να φαω ενα croque madame που δεβ ηταν αλλο απο ενα μικρο μπριος με ενα τηγανιτο αυγο απο πανω και λιγο βοσκη στην ακρη. Η ομελετα με τα ασπραδια ηταν συμπαθητικη.

13  Ευχαριστούμε, danae_friksos

The Rabbit Punch: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

The Rabbit Punch: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!