“Τίμιο μαγαζί”

Νο 1.649 από 3.092 Εστιατόρια για: Αθήνα
Γειτονιά: Παγκράτι
Γειτονιά: Παγκράτι
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίος καφές! πολύ καλή δουλειά κάνει ο σεφ! Αλλά το προσωπικό ήταν άριστο!

Ευγενικότατο και με χιούμορ! Μας εξυπηρέτησε ένα ξανθό παιδι με κοντά μαλλιά, Δημήτρης νομίζω!! Μας κατατοπισε πολύ καλά μιας και είμαστε αρκετά αναποφάσιστοι. Τον εμπιστευτήκαμε και οι επιλογές που μας πρότεινε ήταν υπέροχες!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Νίκος Κ

Η κριτική γράφτηκε 21 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καλησπέρα σας! Πρώτη φορά πίνω freddo espresso ΔΕΙΓΜΑ που να κοστίζει 2.20€ και δεν καθισα καν στο μαγαζί. Εάν δεν διορθώσετε τις τιμές ή την ποσότητα του καφέ ίσως να μην αργησετε να κλείσετε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, betvalet89
Η κριτική γράφτηκε 27 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εδωσα 8€ για να φαω ενα croque madame που δεβ ηταν αλλο απο ενα μικρο μπριος με ενα τηγανιτο αυγο απο πανω και λιγο βοσκη στην ακρη. Η ομελετα με τα ασπραδια ηταν συμπαθητικη.

13  Ευχαριστούμε, danae_friksos
Η κριτική γράφτηκε 11 Οκτωβρίου 2020

Αρκετά ακριβό για την ποιοτητα των προιοντων που προσφερει.

Κακό σημείο τοποθεσίας.
Πολλή φασαρία και βαβούρα.

Σέρβις μέτριο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Zetaki_9_
Η κριτική γράφτηκε 15 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραιο μαγαζακι, ζεστό, φιλικό περιβάλλον, ευγενικοί υπάλληλοι και εξυπηρετικοί. Το φαγητο γευστικότατο, ο σεφ ειναι εξαιρετικός.
Ο καφές καταπληκτικό χαρμάνι...
Μπραβο σας...keep going...

Ευχαριστούμε, pennou3

The Rabbit Punch: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

The Rabbit Punch: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!