“Μαθηματα υπομονης”

Γιασεμί
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Γειτονιά: Πλάκα
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Βρηκαμε τραπεζι. Μετα απο 25 λεπτα ηρθε ο σερβιτορος ο οποιος μονος του εξυπηρετουσε ολη την ταρατσα. Καθαρισαμε μονοι μας το τραπεζι απο τους προηγουμενους που ειχανε κατσει. Τα μισα στον καταλογο ειχαν τελειωσει και ηταν μονο 16.00 .

Ευχαριστούμε, Yeor G

Το σέρβις δεν υπάρχει! Στην κυριολεξία....πολλά από τα φαγητά του καταλόγου είχαν τελειώσει.. κρίμα γιατί το μαγαζί εμφανισιακά είναι φοβερό (μόνο για αυτό τα δυο αστεράκια) !!

1  Ευχαριστούμε, _H6352RI

Πολύ καλό φαγητό με πόλη ωραία ατμόσφαιρα, λίγο αργό σέρβις λόγο μεγάλου αριθμού πελατείας αλλά πολύ ευγενικοί όλοι τους.

Ευχαριστούμε, 879pegik
Η κριτική γράφτηκε 4 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικά όλα...απίστευτο περιβάλλον με υπέροχες γεύσεις....το προσωπικό πολύ ευγενικό και η εξυπηρέτηση απίστευτη....

Ευχαριστούμε, Σπύρος Λ
Η κριτική γράφτηκε 7 Σεπτεμβρίου 2021

Πολύ κακό σέρβις δεν μας καθάρισαν ποτέ το τραπέζι μας από τους προηγούμενους που ήταν γεμάτο με λεκέδες από καφέδες και ψίχουλα το κάναμε εμείς με μαντηλάκια. Για τουλάχιστον ένα μισάωρο μπορεί και παραπάνω δεν είχαμε νερό και κάναμε αλλο τόσο για να παραγγείλουμε έναν ριμαδοκαφε. Καλά η σερβιτόρα αγενέστατη και μας έγραφε στα παλιά της τα παπούτσια.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, elenikN8731QQ

Γιασεμί: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γιασεμί: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!