“Μια βόλτα επιβάλλεται. ”
Κριτική για: Γιασεμί

Γιασεμί
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Γειτονιά: Πλάκα
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό. Ιδανική λύση για πρωινό καφεδάκι και φαγητό. Θα πρότεινα να αποφύγετε τον εσπρέσο ειδικά το φρέντο. Δοκιμάστε οπωσδήποτε τις χωριατικες πίτες!

Ευχαριστούμε, Κωνσταντίνος Κ

Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σε μια must συνοικια της αθηνας για επισκεψη τοσο για ελληνες οσο και ξενους τουριστες το γιασεμι..ευχαριστο με αρκετα καλο καφε και γλυκα..καλο σερβις παρα την ημερα και τον κοσμο..πολυ ευχαριστο περιβαλλον!!

Ευχαριστούμε, TzimhsS
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

Η καλυτερη καφετερια κατα τη γνωμη μου στην πλακα. Πολυ ομορφο περιβαλον. Το προσωπικο ευγενικο. Οι απιστευτες μυρωδιες απο τα χειροποιητα γλυκα και τις πιτες σου τρελαινουν τα ρουθουνια

Ευχαριστούμε, Mary E
Η κριτική γράφτηκε 23 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Κυριακή απόγευμα χωρις πολύ κόσμο καθώς εκείνη την ώρα είχαν αδειάσει αρκετά τραπέζια. Για μισή ώρα και... περιμέναμε να μαζέψουν το τραπέζι μας ενώ κάναμε νόημα και οι σερβιτοροι μαζευανε από τα τραπέζια στα οποία δεν είχαν κάτσει νέοι πελάτες. Παραγγελία μας πήραν μετά από άλλους πελάτες που ήρθαν πολύ αργότερα από εμάς. 2 εσσπρεσακια χρειάστηκαν άλλη μισή ώρα για να έρθουν στο τραπέζι μας. Αγενεστατος σερβιτορος. Οταν ρωτήσαμε τι γλυκά έχει καθώς δεν υπήρχε κατάλογος στο τραπέζι μας είπε 5 γλυκά μεταξύ των οποίων brownies κι όταν ρωτήσαμε για κάποιο γλυκό που είδαμε να σερβίρουν κι έμοιαζε με oreo μας απάντησε με υφακι και ειρωνεία ότι σερβίρουν μόνο παραδοσιακά γλυκά! Από πότε το brownies είναι παραδοσιακό γλυκό? Κρίμα πραγματικά γιατί είναι όμορφο μαγαζί

Ευχαριστούμε, ELEFTHERIA K
Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αναμονή μιας ώρας για να παραγγείλουμε και να μας φέρουν 4 ΕΤΟΙΜΑ ΠΙΑΤΑ. Δηλαδή θέλουν να μου πουν οτι την πατσαβουροπιτα, το καροτ κέικ και τη σπανακόπιτα τα έφτιαξαν και τα έψησαν εκείνη την ώρα ; Χειροποίητο φύλλο εκείνης της ώρας; Εξυπηρέτησαν τουλάχιστον 10 παρέες που ήρθαν μετά από εμάς, έχουμε κάνει επανειλημμένως παρατηρήσεις αλλά εξυπηρέτηση 0. Οκ, ωραίο περιβάλλον, ωραία ατμόσφαιρα σε τέλεια περιοχή, κι όλα αυτά ακυρώνονται με το απαράδεκτο σέρβις του και την μη εξυπηρέτηση των πελατών ... τι να πω, κρίμα !

1  Ευχαριστούμε, Anastasia M

Γιασεμί: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γιασεμί: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!