“Μαγικες γευσεις”

Mailo's - The Pasta Project
Γειτονιά: Κολωνάκι/Λυκαβηττός
Γειτονιά: Κολωνάκι/Λυκαβηττός
Η κριτική γράφτηκε πριν από 2 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Υπεροχα ζυμαρικα και ευγενεστατο προσωπικο!
Εαν ηταν πιο κοντα στη περιοχη μου σιγουρα θα ταν το στεκι μου ομως δε μ εμποδιζει να πηγαινω οσο πιο συχνα μπορω ακομα και τωρα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, Z8501IVnadiam

Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική ποιότητα, φρέσκα και σε πακέτο και delivery.
Καρμπονάρα γευστικοτατη, επίσης η σαλάτα κοτόπουλο

1  Ευχαριστούμε, insider1909
Η κριτική γράφτηκε 21 Δεκεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η μικρή αυτή σπαγγετερία στο Κολωνάκι είναι μια ευχάριστη έκπληξη.Τα ζυμαρικά είναι φρέσκα, φτιαγμένα από τους ίδιους και βράζονται μπροστά σου. Οι σάλτσες είναι νόστιμες με πολύ καλή ποιότητα υλικών. Η ποιότητα είναι εξαιρετική για κατάστημα που σερβίρει μόνο σε πακέτο. Ένα από τα καλύτερα μέρη στο κέντρο της πόλης για ζυμαρικά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2020
13  Ευχαριστούμε, tonytsap
Η κριτική γράφτηκε 26 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Παραγγειλαμε μέσω wolt στο γραφείο και μείναμε τρομερά ευχαριστημενοι. Ωραία δεμενες και ευγευστες σαλτσες (δοκιμασαμε αυτή με τα μανιτάρια και το λάδι τρουφας και την Philadelphia με κοτόπουλο και μπροκολο) , σωστά βρασμένα μακαρόνια, χορταστική μερίδα και πολύ γρήγορη εξυπηρέτηση. Για την ποσότητα και την ποιοτητα του τα 7,5€ είναι λογική τιμή και σίγουρα θα το ξαναπροτιμησω.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, virginia_grv
Η κριτική γράφτηκε 15 Οκτωβρίου 2020

10€ για μια καρμποναρα και μια κοκα κολα , που αν ηταν καλη η καρμποναρα χαρα μου να τα δωσω και να δωσω και ακομη παραπανω, αλλα αυτό που εφαγα μονο γευση καρμποναρας δεν ειχε. Ηταν ιδιο με γευση κοτοσουπας που εφτιαχνε η γιαγια μου στο χωριο. Μου ρθε εμετός! Τραγικό απλα
10€ πλεον στις μερες μας δεν βγαινουν και ευκολα , ακομα τα κλαιω... Ειναι μια επιλογη που δεν προκειται να την ξανακανω.
Εννοειται τα πεταξα...

4  Ευχαριστούμε, apostoliasts

Mailo's - The Pasta Project: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Mailo's - The Pasta Project: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!