“Με θέα την Ακρόπολη”
Κριτική για: Sissifos

Sissifos
Γειτονιά: Πλάκα
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αφου κάναμε τη βόλτα μας με τη κοπέλα μου στο Θησείο, καθίσαμε για φαγητο στο sissifos!! Ειναι σε πολυ ωραιο σημείο με θέα την Ακρόπολη απο τη ταράτσα του!! Μας άρεσε το φαγητο και τα γκουρμέ πιατα του! Λιγο ακριβό βέβαια αλλα νομίζω θα το επισκεφτούμε ξανα!!

Ευχαριστούμε, Kostas X

Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018

Χτες μια παρέα 9 ατόμων που είμασταν πήγαμε και περασαμε τέλια . Ειχε ζέστη και ζεστή ατμόσφαιρα απο το προσωπικό με χαμογελο με ζωντανή μουσική . Γενικά ηταν ενα ευχάριστο περιβάλλον με αποκριάτικο ντεκόρ ! Η εξυπηρέτηση ηταν αρκετά καλη και το μαγαζί ειχε αρκετές παρέες Έλληνες και τουρίστες . Το φαγητό αρκετά καλο και προσεγμένο με μεγάλες μερίδες . Θα ξαναπάμε σιγουρα περασαμε πολυ καλα !

Ευχαριστούμε, Pavloslog
Η κριτική γράφτηκε 17 Σεπτεμβρίου 2017

Αυτή είναι η ελληνική φιλοξενία ;;;; ευξετελισμος και αγένεια σε όλο το μεγαλείο της !!!!πήγαμε για ένα ποτό με συγγενείς από το εξωτερικό για να δουν την ομορφιά της Ελλάδος και μας συμπεριφέρθηκαν σαν σκουπίδια .Αφού περάσαμε στον χώρο του καταστήματος και είπαμε ότι θέλουμε να πιούμε ένα ποτό στην εισοδο στον μετρ μας οδήγησαν σε ένα τραπέζι όπου καθίσαμε .Όταν ήρθε ο σερβιτόρος για παραγγελία παραγγειλαμε κρασι μια μεριδα μουσακα και πατατες οταν τέλειωσε με την παραγγελια μας προσβαλε ότι δεν μπορούμε να παραγγείλουμε μόνο αυτά και ότι πρέπει να πάρουμε full φαγητο .Επίσης ανέφερε ότι αν έρθει κάποια παρέα για φαγητό και δεν υπηρχε καποιο διαθεσιμο τραπεζι θα μας πήγαινε σε μικρότερο για 2 άτομα και εμείς ειμασταν 3 .τελος το φαγητό ήταν κάτω του μετριου......

2  Ευχαριστούμε, Apollonia V
Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2017

πειγα στο μαγαζι ενα βραδυ...κατσαμε ταρατσα...μας εξθπηρετισαν κανονικα μπορω να πω.το φαγητο ειναι οπως σχεδων σε ολα τ μαγαζια εκει γυρω...ουδετερο...οι τιμες επισης τ ιδια τουριστικες...

1  Ευχαριστούμε, othonas1987
Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Απαραδεκτο φαγητο κονσερβας με μπαγιατικα υλικα. Δεν δεχονται καρτες οποτε δεν κοβουν και αποδειξεις. Η αρπαχτη και η λαμογια στο μεγαλειο της, απλα θελουν τα λεφτα σου. Παραδειγμα προς αποφυγην.

1  Ευχαριστούμε, Vasilis B

Sissifos: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Sissifos: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!