“Ένα βράδυ στου Ψυρή”
Κριτική για: Thes "Greek Creative Cuisine"

Thes "Greek Creative Cuisine"
Γειτονιά: Ψυρρή/Γκάζι
Γειτονιά: Ψυρρή/Γκάζι
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο και ήσυχο μαγαζί στο κέντρο της Αθήνας .
Εξυπηρέτηση άψογη , ενημερωμένο το προσωπικό , πιάτα όμορφα και ψαγμένα,πολύ καλά τα κρασιά .
Πήραμε ταλιατα μόσχου , ,ταρτάρ τόνου ,μοσχαρίσιο σουβλακι ,σαλατα χωριάτικη με πέπλο φέτας-ίσως η σάλτσα στη φέτα θα έπρεπε να ειναι λιγότερη & σιουφιχτα -το μονο πιάτο που υστερούσε στη γεύση και στο απάκι .
Οκ ,ολα τα φάγαμε -η κουζίνα του μαγαζιού προσπαθεί για το καλύτερο & αυτό φαίνεται .
Μας άρεσαν πολυ οι τριπλό μαγειρεμένες πατάτες με τη κρέμα τυριού & η σαλατα αλμύρα.
Πολύ καλό το κρασί Μονεμβασιάς που διαλέξαμε .
Το σφυνακι για το καλοσόρισμα διαφορετικό ,και το παγωτά κι στο τέλος μια χαρά -αν και λίγο παραπάνω δε θα μας χάλαγε .
Άριστη σχέση ποιότητας τιμής ,αξίζει αν βρεθείτε στου Ψυρη να το επισκεφθείτε .

Ευχαριστούμε, sycalloumaria
Ο/η Fotis Xynos, Ιδιοκτήτης του Thes "Greek Creative Cuisine", έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Ιουλίου 2021

Ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια και χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απολάυσατε το δείπνο σας στο Thes "Greek Creative Cuisine"! Είναι μεγάλη τιμή για εμάς να απολαμβάνετε γνώριμες ελληνικές γεύσεις με μια νέα, δημιουργική οπτική κοντά μας και μας εμπιστεύεστε για τις γαστρονομικές και οινικές επιλογές σας!

Είμαστε ευγνώμονες που αξιολογείτε τη μεγάλη προσπάθεια που καταβάλει η ομάδα μας καθημερινά και θα λάβουμε υπόψη τα σχόλιά σας καθώς η συνεχής βελτίωση είναι ο πρωταρχικός μας στόχος.

Θα χαρούμε να σας δούμε ξανά σύντομα :)

Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουνίου 2021

Εξαιρετική εξυπηρέτηση. Το φαγητό ήταν πεντανόστιμο, ιδιαίτερο και αντάξιο της τιμής του. Πολύ όμορφα βασισμένο πάνω στις ελληνικές γεύσεις! Θα το συνιστούσαμε ανεπιφύλακτα τόσο σε ντόπιους όσο και σε τουρίστες.

Ευχαριστούμε, αννα α
Ο/η Fotis Xynos, Ιδιοκτήτης του Thes "Greek Creative Cuisine", έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Ιουνίου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια και την αξιολόγηση με πέντε αστεράκια! Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που λατρέψατε τις γεύσεις του Thes ''Greek Creative Cuisine'' & το προτείνετε. Με χαρά θα σας υποδεxτούμε και πάλι σύντομα :)

Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουνίου 2021

Τυχαία το επιλέξαμε ένα Σαββάτο βράδυ και δεν βγήκαμε χαμένοι. Το σέρβις φανταστικό, το φαγητό νόστιμο. Σίγουρα θα ξαναπάμε.

Ευχαριστούμε, Sokratis B

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα τόσο όμορφα λόγια! Είναι μεγάλη μας χαρά που απολαύσατε τα πιάτα και την εξυπηρέτηση κατά την επίσκεψή σας στο Thes ''Greek Creative Cuisine''! Θα χαρούμε να σας δούμε ξανά σύντομα :)

Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουνίου 2021

Πολύ νόστιμο φαγητό, ευγενικό προσωπικό, γρήγορο σέρβις, άριστη σχέση ποιότητας - τιμής,ωραίο περιβάλλον!

Ευχαριστούμε, mariarU4928IM
Ο/η Fotis Xynos, Ιδιοκτήτης του Thes "Greek Creative Cuisine", έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Ιουνίου 2021

Μα πόσο χαιρόμαστε που γιορτάσατε μαζί μας μία τόσο ξεχωριστή ημέρα και περάσατε υπέροχα! Σας ευχόμαστε χρόνια πολλά και θα χαρούμε πολύ να σας δούμε ξανά σύντομα! Ευχαριστούμε πολύ :)

Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ φιλικό περιβάλλον, πήγαμε με τον άντρα μου το παιδί μου και την παρέα μας να γιορτάσουμε γεννεθλια, ήταν όλοι ευγενεστατοι και το φαΐ ποιοτικό και νοστιμότατο και οι τιμές καταπληκτικες... Ο σεφ τρομερός... Το συνιστώ με κλειστά μάτια.

Ευχαριστούμε, cluat
Ο/η Fotis Xynos, Ιδιοκτήτης του Thes "Greek Creative Cuisine", έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Ιουνίου 2021

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για καλά σας λόγια! Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που επιλέξατε το Thes ''Greek Creative Cuisine'' για να γιορτάσετε μία τόσο μοναδική στιγμή! Σας ευχόμαστε και πάλι χρόνια πολλά και θα χαρούμε να σας ξαναδούμε σύντομα :)

Thes "Greek Creative Cuisine": Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Thes "Greek Creative Cuisine": Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!