“Άριστο!!!”
Κριτική για: The brunch factory

The brunch factory
Γειτονιά: Ψυρρή/Γκάζι
Γειτονιά: Ψυρρή/Γκάζι

Από τις φωτογραφίες περίμενα πως θα τρώγαμε ένα απλό brunch... Ηταν πολύ πιο μεγάλα και πολύ πιο γευστικά από όσο περίμενα!! Πήραμε ,φεύγοντας, καφέ στο χέρι.. πολύ όμορφο μαγαζί στο κέντρο της Αθήνας!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, alexandratmp

Η κριτική γράφτηκε 2 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά το καλύτερο brunch που έχω φάει στην Αθήνα!! Πήγαμε Κυριακή μεσημέρι, το μαγαζί ήταν γεμάτο από κόσμο και απ'έξω περιμέναμε τουλάχιστον 3 μεγάλες παρέες να κάτσουμε. Μας ενημέρωσαν πως για να κάτσουμε θα πρέπει να περιμένουμε κάποια λεπτά λόγω του ότι δεν υπήρχε διαθέσιμο τραπέζι,ωστόσο οι μυρωδιές ήταν τόσο ωραίες που δε γινόταν να φύγουμε. Αφού κάτσαμε η εξυπηρέτηση ήταν αρκετά γρήγορη σε οποιαδήποτε υπηρεσία τους. Οι τιμές αντιστοιχούν στο έπακρο στις μεγάλες μερίδες που προσέφεραν! Πέραν της τεράστιας ποικιλίας που υπήρχε ήταν και όλα πεντανόστιμα (*ΟΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΕΣ ΠΑΤΑΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΦΑΕΙ). Εξαιρώντας την σερβιτόρα,της οποίας η ευγένεια δεν ήταν και το δυνατό της σημείο, όλα ήταν υπέροχα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Mariampentikian
Η κριτική γράφτηκε 4 Οκτωβρίου 2020

Πολυσύχναστο μέρος
Φαγητό κάτω του μετρίου
Κρύα τα μανιτάρια και πολύ αλμυρό
Το προσωπικό δεν επαρκεί

Ευχαριστούμε, 466elenax
Η κριτική γράφτηκε 3 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο μαγαζί, φοβερές γεύσεις και πολύ καλό σέρβις με ευγενικους σερβιτόρους. Αξίζει για πρωινό και όχι μόνο.

2  Ευχαριστούμε, Danvasi
Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε με μια φίλη μου για brunch-μεσημεριανο και μείναμε πολύ ευχαριστημένες. Ο χώρος όμορφα διακοσμημένος, το σέρβις τυπικό μεν αλλά γρήγορο (βέβαια ήταν και καθημερινή μεσημέρι και δεν είχε σχεδόν καθόλου κόσμο). Το μενού έχει πραγματικά πάρα πολλή ποικιλία για να διαλέξεις, αλμυρά και γλυκά. Τιμές γύρω στα 7-9€ το πιάτο. Εμείς παραγγείλαμε το macaroni n' cheese με bacon και ήταν μεγάλη, χορταστική μερίδα και νόστιμο. Θα το ξαναπροτιμησω και άλλη φορά για να δοκιμάσω τα pancakes!

1  Ευχαριστούμε, ioanna_sol

The brunch factory: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

The brunch factory: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!