Tripadvisor

“Εξαιρετική pizza ”
Κριτική για: Meno Male

Meno Male
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά ένα υπέροχο μικρό ιταλικό εστιατόριο όπου εχει εξαιρετική pizza margarita αλλα και πολυ ωραία spaghetti puttanesca! Ένας εξαιρετικός συνεργάτης του εστιατορίου που μας εξυπηρέτησε έφτιαξε υπέροχο negroni!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, kskostas
Ο/η 374antonisi, Ιδιοκτήτης του Meno Male, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 εβδομάδες

Σας ευχαριστούμε πολύ και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε!

Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2020

Όμορφος χώρος, πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό. Περιποιημένα πιάτα και πολύ γευστικές επιλογές. Θα το ξαναεπισκεφτώ σε επόμενη επίσκεψη στην περιοχή.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, elenabak2017
Ο/η 374antonisi, Manager του Meno Male, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Ιανουαρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ. Θα ήταν χαρά μας να σας ξαναδούμε!

Η κριτική γράφτηκε 26 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ψάχναμε τυχαία ένα καλό εστιατόριο και βρεθήκαμε μπροστά σε αυτό το ιταλικό. Μικρό ζεστό μας κέντρισε το ενδιαφέρον να το δοκιμάσουμε. Τιμές πολύ καλές ειδικά με αυτά που σου προσφέρουν.Πολύ καλες και οι μακαρονάδες και οι πίτσες.Το προσωπικό αρκετά απρόσωπο και ψυχρό έως αγένεια θα έλεγα. Ο ιδιοκτήτης-υπεύθυνος παρόλα αυτά ήταν αρκετά θερμός. Δυστυχώς πέσαμε πάνω σε μέρα που είχαν οικογενειακό τραπέζι 8 άτομα με τα παιδιά τους και λόγο του μικρού χώρου υπήρχε μια αναστάτωση που δεν μας άφησε να απόλαυσουμε το φαγητό όπως θα έπρεπε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, mariosrenieris
Η κριτική γράφτηκε 22 Νοεμβρίου 2019

Όχι αυθεντικό ιταλικό αλλά με πολύ νόστιμα πιάτα! Η πίτσα πολύ καλή με λεπτή ζύμη και "φουσκωτό" στεφάνι... Δοκιμάστε το κατσικίσιο τυρί με μέλι τρούφας! Το προσωπικό ευγενέστατο!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Elen_food_wine
Η κριτική γράφτηκε 12 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το συγκεκριμένο μαγαζί το είχαμε δει τυχαία πηγαίνοντας κάπου αλλού στην περιοχή.
Αποφασίσαμε να το επισκεφτούμε γιατί έδειχνε ότι έχει ιταλική ατμόσφαιρα, πήγαμε χωρίς κράτηση.
Περιμεναμε 10 λεπτά και καθησαμε σε τραπέζι στον εσωτερικό χώρο (ζητώντας όταν αδειάσει κάτι έξω να μας μεταφέρουν).
Παράγγειλα με 2 πιάτα pasta 7 €και 7,30 € σαλάτα καπρεζε 6,5€και ένα μπουκάλι κόκκινο κρασί 18€
Ολα μα όλα ήταν άψογα,οι γεύσεις εξαίσιες οι ποσότητες χορταστικές!!!
Ή εξυπηρέτηση το κάτι άλλο!!!!
Σίγουρα θα γίνει στέκι!!!
Μπορεί κάποιος να πιει μόνο στην μπάρα του μαγαζιού.
Στο τέλος επειδή περιμέναμε μας κεράσανε πανακοτα με μέλι (θεϊκή) και με τον λογαριασμό lemoncello.
Ο υπεύθυνος του καταστήματος ο Αλεξ είναι μοναδικός

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, fun-fant

Meno Male: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Meno Male: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!