Επιβραβεύσεις με το One Key
Fedra B

Number ONE Hotel in Athens

Κριτική για: Athens One Smart Hotel
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 18 Οκτ 2022
Ότι και να γράψω γι αυτό το ξενοδοχείο θα είναι λίγο.
Εξαιρετικό, ευγενέστατο και πρόσχαρο προσωπικό γεμάτο προθυμία να σε εξυπηρετήσουν.
Είτε απευθυνθείς στην ρεσεψιόν, είτε στα πρωινά, είτε στις καμαριέρες, η ευγένεια είναι διάχυτη παντού.
Το δωμάτιο ήταν τόσο καθαρό που περπατούσα ξυπόλυτη και δεν ένιωθα ίχνος σκόνης στα πόδια μου.
Το design των δωματίων είναι μοντέρνο, άνετο με υπέροχο φωτισμό, νεράκια στο ψυγείο, φανταστικό μπάνιο, έξυπνα διαμορφωμένο για να εξυπηρετούνται 2 και 3 γυναίκες ταυτόχρονα με το μακιγιάζ τους.
Τα κρεβάτια είναι άνετα καθώς επίσης και τα μαξιλάρια.
Παρότι είναι μια ανάσα από την Ομόνοια, έχει πολύ καλή μόνωση και δεν είχαμε τόσο εγώ όσο και οι φίλες μου, κανένα πρόβλημα με τον θόρυβο.
Το πρωινό τους αρκετά εύγευστο και πλούσιο.
Συγχαρητήρια στην διευθύντρια Κα Ηρώ Γιαννέλη η οποία επίσης ήταν απερίγραπτα εξυπηρετική και ευγενέστατη.
Έχοντας διατελέσει ως διευθύντρια ξενοδοχείων για αρκετά χρόνια, θεωρώ τον εαυτό μου πολύ απαιτητικό όσον αφορά τα ξενοδοχεία και ποτέ στο παρελθόν δεν έχω κοινοποιήσει σχόλια για κανένα από αυτά.
Τώρα όμως νιώθω την ανάγκη να μοιραστώ με όλους αυτή την φανταστική εμπειρία γιατί σίγουρα σε αυτό το ξενοδοχείο, το όνομα του αντιπροσωπεύει απόλυτα την κατάταξη στην οποία το εντάσσω, number ONE!!!!
Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2022
Συμβουλή: Να επιλέξουν το Athens One Smart Hotel ως πρώτη επιλογή όταν επισκεφτούν την Αθήνα
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με φίλους
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
230 €
    174 €
1.2 χλμ. από Athens One Smart Hotel
Αθήνα: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 31 Οκτωβρίου 2021

Το ξενοδοχείο ήταν καλύτερο απ ότι περιμέναμε, παρά πολύ καθαρό, τα δωμάτια όμορφα, και ανακαινισμενα, μοσχοβολαγαν καθαριότητα μιας και κάθε μέρα τα καθάριζαν και άλλαζαν πετσετες και κλινοσκεπασματα.
Το προσωπικό άψογο και πολύ φιλικό, και τα παιδιά στην ρεσεψιόν και τα κορίτσια στον πρωινό μπουφέ *ευχαριστούμε Ανθουλα κ Ιωάννα.*
Η περιοχή λίγο περίεργη, αλλά δεν είχες και λόγο να περιπλανηθεις εκεί μιας και σε 15 λεπτά με τα πόδια ήσουν στο Μοναστηράκι.
Περάσαμε πολύ όμορφα!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, margib351
Η κριτική έγινε: 24 Ιανουαρίου 2020

Το δωμάτιο καθαρό άνετο, το προσωπικό Εξυπηρετικό. Ειδικά ο κυριος στη ρεσεψιόν, μας προέκυψε ένα πρόβλημα και μας βρήκε λύση αμέσως.
το πρωινό ήταν καλό, δεν είχε τεράστια ποικιλία σε σχέση με άλλα μέρη που εχω επισκέφτει.

Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, nikol888
Η κριτική έγινε: 19 Ιανουαρίου 2020

Ο χώρος,το service και η εξυπηρέτηση του ξενοδοχείου άψογη. Το πρωινό πολύ ωραίο με πολλές επιλογές. Αξίζει να επισκεφτείτε τη σουίτα με το τζακούζι, ένα από τα καλύτερα δωμάτια που έχω επισκεφτεί ποτέ!

Ευχαριστούμε, Mariolga P
Η κριτική έγινε: 19 Ιανουαρίου 2020

Αρχικά ήταν πάρα πολύ βολική η τοποθεσία μιας που είναι στο κέντρο και υπάρχουν 2 στάσεις μετρό πολύ κοντά.Τα δωμάτια ήταν πολύ καθαρά και με πολύ ωραία διακόσμηση και το προσωπικό ήταν εξυπηρετικοτατο.ΕΠΙΣΗΣ Η ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΕΙΧΕ ΑΠΛΕΤΟ ΠΑΡΚΙΝΓΚ.
ΤΟ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, SofiaM1922
Η κριτική έγινε: 10 Φεβρουαρίου 2020

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ο/η KONSTANTINOS C, Ιδιοκτήτης του Athens One Smart Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Μαρτίου 2020
Μετάφραση Google