Ξεχωριστή εμπειρια

Μια ξεχωριστή ξενάγηση στην περιοχή της Σάκης εφάμιλλης με εκδρομή εξωτερικού....πολυ ωραια εκδρομή... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
sideris_vag
Μεταφορα

Κάναμε μεταφορά με την συγκεκριμένη εταιρία από αεροδρόμιο για κέντρο Αθήνας.ο Θοδωρής ο οδηγός μας... διαβάστε περισσότερα

Ηλίας Μ

Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2021

Λάβαμε μέρος στην συγκεκριμένη εκδομή η οποία ήταν βασισμένη στον β Παγκόσμιο πόλεμο και στην τότε ταινία που είχε γυριστεί στο νησί! Ήταν μια πολύ ωραία εμπειρία περάσαμε υπέροχα!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Dimitrispeteinatos
Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2021

Μας πρότειναν το συγκεκριμένο ταξιδιωτικό για τα γενέθλια ενος φιλου μου.Είδαμε πολλα καινούργια μέρη που ούτε καν ξέραμε και περασαμε υπέροχα. Σας ευχαριστούμε πολύ για την εξυπηρέτηση.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, 941zeniab
Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2021

κάναμε τα γενέθλια της φίλης μου στο συγκεκριμένο ταξιδιωτικό που μας πρότειναν.Περάσαμε υπέροχα είδαμε πολλα νέα μέρη και μας εξυπηρέτησαν άψογα.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, aitwliak
Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2021

Συμμετείχαμε σε αυτή την εκδρομή μαζί με την οικογένεια μου. Μας άρεσε πολύ γιατί αφορούσε την ιστορία του νησιού κατά τον Β'παγκοσμιο πόλεμο. Μάθαμε, επίσης, πληροφορίες σχετικές με την ταινία "Το μαντολίνο του λοχαγού Κορέλι" που είχε γυριστεί στην Κεφαλλονιά παλαιότερα.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, I4523SU_
Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Καναμε τα γενεθλια του φιλου στο σγκεκριμενο ταξιδιωτικο που μας προτειναν.Περασαμε παρα πολυ ωραια και ειδαμε νεα μερη που ουτε καν ξεραμε.Τα παιδια μας εξηπυρετησαν αψωγα.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, NikolacC