Deli Tour Athens

Κάναμε το deli tour στην Αθήνα με ξεναγό τον Τάσο...ήταν μια εμπειρία value foroney καθώς... διαβάστε περισσότερα

_P9530QC
Sami’s tour film

Συμμετείχαμε στην συγκεκριμένη εκδρομή η οποία αναφερόταν στην τότε ταινία που είχε γυριστεί στη... διαβάστε περισσότερα

Dhmhtra V
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Καναμε τα γενεθλια του φιλου στο σγκεκριμενο ταξιδιωτικο που μας προτειναν.Περασαμε παρα πολυ ωραια και ειδαμε νεα μερη που ουτε καν ξεραμε.Τα παιδια μας εξηπυρετησαν αψωγα.

Ευχαριστούμε, NikolacC
Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2021

Η εξυπηρέτηση είναι εξαιρετική.Είδαμε διαφορά όμορφα μερη της Αθήνας και περάσαμε υπέροχα.Το συστήνω διότι θα σας άρεσε και εσάς.Είναι κατάλληλο για όλες τις ηλικίες

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, Loveytavell7272
Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Κάναμε την αποφοίτησή του σχολείου μας για το καλοκαιρι και μας πρότειναν το συγκεκριμένο ταξιδιωτικό.Περασαμε υπέροχα είδαμε διάφορα νέα μέρη της Αθήνας.Η εξυπηρέτηση ήταν φανταστική!!

Ευχαριστούμε, jimkJ136XX
Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2021

Ήταν μία πολύ όμορφη εμπειρία. Η εκδρομή αυτή αφορούσε την ιστορία της Κεφαλονιάς κατά τη διάρκεια του Β' Παγκοσμίου πολέμου. Μας έδωσε την ευκαιρία να αποκτήσουμε πραγματικές γνώσεις για την ιστορία του νησιού μας με έναν πολύ ξεχωριστό τρόπο. Τα άτομα που οργάνωσαν την εκδρομή ήταν πολύ ευγενικά!
Ευχαριστούμε πολύ για την εμπειρία!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Constantinaaaaaa
Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2021

Επιλέξαμε να κάνουμε τα γενέθλια της ξαδέλφης μου στο συγκεκριμένο ταξιδιωτικό.Μας προτείναμε το Athens Bubble tour το οποίο ήταν καταπληκτικό.Η εκδρομή διήρκησε 2,5 ώρες και στην πλάκα κόψαμε την τούρτα.Ευχαριστούμε πολύ!!

Ευχαριστούμε, Nicksofian