Bubble tour

politimim2020
μέσω κινητής συσκευής
ΠΡΩΤΟΤΥΠΗ & ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ!!

Eleworld_Giak

Η κριτική έγινε: 13 Ιανουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επέλεξα να κάνω δώρο στα βαπτιστήρια μου το athens bubble tour τον Οκτώβριο. Αφού μίλησα με τον υπεύθυνο του ταξιδιωτικού μου πρότεινε καλύτερη τιμή και κλείσαμε ημερομηνία. Την πρώτη ημερομηνία που επιλέξαμε ο καιρός επρόκειτο να ήταν βροχερός. Αφού επικοινώνησε η σύνοδος 3 μέρες νωρίτερα προκειμένου να την αναβάλλουμε, κλείσαμε εκ νέου ημερομηνία μια βδομάδα μετά. Η Βάσια, η σύνοδος, αντιμετώπισε και τα τέσσερα παιδιά του γκρουπ με τρόπο που να είναι σίγουρη ότι θα το ευχαριστηθούν. Η δίωρη περιήγηση στην πλάκα μας βρήκε πολύ ευχαριστημένους. Πολύ οργανωμένο ταξιδιωτικό και πολύ όμορφη εμπειρία τόσο για εμένα όσο και για τα παιδιά.

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, politimim2020
Ο/η anastasioss778, Ιδιοκτήτης του Aeonian Travel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Ιανουαρίου 2021

Σας ευχαριστουμε πολυ για την κριτικη σας. Ελπιζουμε να σας δουμε παλι σε μια απο τις δραστηριοτητες

Η κριτική έγινε: 13 Ιανουαρίου 2021

Επισκέφτηκα με την Αθήνα με τον γιο μου και επιλέξαμε να περιπλανηθούμε στην πλάκα μέσω του athens bubble tour. Πρόκειται για μια ιδιαίτερη εκδρομή άψογη προσαρμοσμένη για παιδιά. Το δυνατότερο σημείο της εκδρομής είναι η σύνοδος Βάσια η οποία μας καλωσόρισε και μας χαιρέτισε με χαμόγελο. Το συστήνω ιδιαίτερα για οικογένειες , όχι για μεμονωμένα άτομα όμως.

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, Eleworld_Giak

Σας ευχαριστουμε πολυ για την κριτικη σας. Ελπιζουμε να σας δουμε παλι σε μια απο τις υπολοιπες δραστηριοτητες μας

Η κριτική έγινε: 14 Δεκεμβρίου 2020

Πήγαμε πρώτη φορά με τη γυναίκα μου και το τρίχρονο γιο μου το Σεπτέμβρη...
Ο μικρός κατενθουσιαστηκε, όπως κι εμείς, μιας και είδαμε άλλες πτυχές της Αθήνας..
Ξαναπήγαμε δεύτερη φορά μετά από δύο εβδομάδες και ανυπομονούσα περισσότερο από το γιο μου!!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, S5906BH_

Η κριτική έγινε: 7 Δεκεμβρίου 2020

Επισκέφτηκα την Αθήνα με την ανιψιά μου Μαρίλια, τον Σεπτέμβριο του 2020 και αποφασίσαμε να κάνουμε την εκδρομή by Athens bubble tour, η οποία μου άφησε μόνο θετικές εντυπώσεις!!! Η οργάνωση του ταξιδιωτικού γραφείου ήταν άψογη καθώς επίσης και η Βάσια, η οποία είναι υπεύθυνη για την συγκεκριμένη εκδρομή.
Πρόκειται για μια συνοδό με απίστευτη ευγένεια και αγάπη γι' αυτό που κάνει...
Συστήνω ανεπιφύλακτα την συγκεκριμενη εκδρομή!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Lovetravellingstella

Η κριτική έγινε: 27 Νοεμβρίου 2020

Καναμε ενα μονοημερο τουρ με τους φιλους μου στη Κεφαλονια και περασαμε υπεροχα! Πολυ ωραια ολα τα μερη που ειδαμε και σωστος επαγγελματιας ο ξεναγος. Αναμφισβητητα αξιζε η εμπειρια, το συνιστω ανεπιφυλακτα. Μπραβο σας...

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάιος 2020
Ευχαριστούμε, Fotis M