ΠΡΩΤΟΤΥΠΗ & ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ!!

Η κριτική έγινε: 13 Ιανουαρίου 2021
Eleworld_Giak
Τρομερή βόλτα στην Αθήνα

Πήγαμε πρώτη φορά με τη γυναίκα μου και το τρίχρονο γιο μου το Σεπτέμβρη... Ο μικρός... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 14 Δεκεμβρίου 2020
S5906BH_
Αθήνα, Ελλάδα

Η κριτική έγινε: 13 Ιανουαρίου 2021

Επισκέφτηκα με την Αθήνα με τον γιο μου και επιλέξαμε να περιπλανηθούμε στην πλάκα μέσω του athens bubble tour. Πρόκειται για μια ιδιαίτερη εκδρομή άψογη προσαρμοσμένη για παιδιά. Το δυνατότερο σημείο της εκδρομής είναι η σύνοδος Βάσια η οποία μας καλωσόρισε και μας χαιρέτισε με χαμόγελο. Το συστήνω ιδιαίτερα για οικογένειες , όχι για μεμονωμένα άτομα όμως.

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, Eleworld_Giak
Ο/η anastasioss778, Ιδιοκτήτης του Aeonian Travel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Ιανουαρίου 2021

Σας ευχαριστουμε πολυ για την κριτικη σας. Ελπιζουμε να σας δουμε παλι σε μια απο τις υπολοιπες δραστηριοτητες μας

Η κριτική έγινε: 14 Δεκεμβρίου 2020

Πήγαμε πρώτη φορά με τη γυναίκα μου και το τρίχρονο γιο μου το Σεπτέμβρη...
Ο μικρός κατενθουσιαστηκε, όπως κι εμείς, μιας και είδαμε άλλες πτυχές της Αθήνας..
Ξαναπήγαμε δεύτερη φορά μετά από δύο εβδομάδες και ανυπομονούσα περισσότερο από το γιο μου!!!!

Ευχαριστούμε, S5906BH_

Η κριτική έγινε: 7 Δεκεμβρίου 2020

Επισκέφτηκα την Αθήνα με την ανιψιά μου Μαρίλια, τον Σεπτέμβριο του 2020 και αποφασίσαμε να κάνουμε την εκδρομή by Athens bubble tour, η οποία μου άφησε μόνο θετικές εντυπώσεις!!! Η οργάνωση του ταξιδιωτικού γραφείου ήταν άψογη καθώς επίσης και η Βάσια, η οποία είναι υπεύθυνη για την συγκεκριμένη εκδρομή.
Πρόκειται για μια συνοδό με απίστευτη ευγένεια και αγάπη γι' αυτό που κάνει...
Συστήνω ανεπιφύλακτα την συγκεκριμενη εκδρομή!!!

Ευχαριστούμε, Lovetravellingstella

Η κριτική έγινε: 27 Νοεμβρίου 2020

Καναμε ενα μονοημερο τουρ με τους φιλους μου στη Κεφαλονια και περασαμε υπεροχα! Πολυ ωραια ολα τα μερη που ειδαμε και σωστος επαγγελματιας ο ξεναγος. Αναμφισβητητα αξιζε η εμπειρια, το συνιστω ανεπιφυλακτα. Μπραβο σας...

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάιος 2020
Ευχαριστούμε, Fotis M

Η κριτική έγινε: 27 Νοεμβρίου 2020

έχουμε έρθει πολλές φορές στο νησί της Κεφαλονιάς, αλλά μετά την ξενάγηση είδαμε μια άλλη πανέμορφη μεριά του νησιού ανακαλύπτοντας πιο local ομορφιές και κατανοώντας την κουλτούρα των ντόπιων .

Ευχαριστούμε, Panos_toulouse