Bubble tour

Επέλεξα να κάνω δώρο στα βαπτιστήρια μου το athens bubble tour τον Οκτώβριο. Αφού μίλησα με τον... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
politimim2020
μέσω κινητής συσκευής
ΠΡΩΤΟΤΥΠΗ & ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ!!

Επισκέφτηκα με την Αθήνα με τον γιο μου και επιλέξαμε να περιπλανηθούμε στην πλάκα μέσω του athens... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
Eleworld_Giak

Η κριτική έγινε: 27 Νοεμβρίου 2020

έχουμε έρθει πολλές φορές στο νησί της Κεφαλονιάς, αλλά μετά την ξενάγηση είδαμε μια άλλη πανέμορφη μεριά του νησιού ανακαλύπτοντας πιο local ομορφιές και κατανοώντας την κουλτούρα των ντόπιων .

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Panos_toulouse
Ο/η anastasioss778, Ιδιοκτήτης του Aeonian Travel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 1 εβδομάδα

Σας ευχαριστουμε πολυ για την κριτικη σας. Ελπιζουμε να σας δουμε παλι σε μια απο τις υπολοιπες δραστηριοτητες μας

Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2020

Το καλύτερο ταξιδιωτικό γραφείο. Φανταστικοί ξεναγοί.
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Διακοπές για όλα τα γούστα!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, KonstadinaK1620

Η κριτική έγινε: 8 Σεπτεμβρίου 2020

Απίστευτες διακοπές.
Επαγγελματίες με όλη την σημασία της λέξεως.
Παιδιά που γνωρίζουν την δουλειά τους και η εμπιστοσύνη μας προς αυτούς επάξια των προσδοκιών μας.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, I7649JJandreasl

Η κριτική έγινε: 28 Απριλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η ξενάγηση στο νησί της Κεφαλονιάς ήταν καταπληκτική . Μας έδειξαν τα μέρη όπου πάνε οι ντόπιοι για φαγητό και διασκέδαση και ήταν πραγματικά εξαιρετικά . Με την συνοδεια του Τάσου ήταν όλα καταπληκτικά .

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Δημήτρης Δ

Η κριτική έγινε: 27 Απριλίου 2020

Ένα ταξίδι όνειρο..Η εμπειρία ήταν μοναδική, και ο αρχηγός ήταν άψογος..Η υπομονή του και οι γνώσεις του σε συνδιασμο με τον ενθουσιασμό του, να μας δείξει τα πάντα, μας έκανε να νιώσουμε μέρος αυτού του τόπου..Να χαλαρώσουμε.. Πήγαμε στις καλύτερες παραλίες και φάγαμε το πιο ωραίο παραδοσιακό φαγητό και να μη παραληψω, πως τράβηξαμε τις καλύτερες φωτογραφιες.. Ανυπομονούμε για το επόμενο... Αξίζει..

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Global783427