Bubble tour

Επέλεξα να κάνω δώρο στα βαπτιστήρια μου το athens bubble tour τον Οκτώβριο. Αφού μίλησα με τον... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 ημέρες
politimim2020
μέσω κινητής συσκευής
ΠΡΩΤΟΤΥΠΗ & ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ!!

Επισκέφτηκα με την Αθήνα με τον γιο μου και επιλέξαμε να περιπλανηθούμε στην πλάκα μέσω του athens... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 ημέρες
Eleworld_Giak

Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2020

Το καλύτερο ταξιδιωτικό γραφείο. Φανταστικοί ξεναγοί.
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Διακοπές για όλα τα γούστα!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, KonstadinaK1620
Ο/η anastasioss778, Ιδιοκτήτης του Aeonian Travel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 ημέρες

Σας ευχαριστουμε πολυ για την κριτικη σας. Ελπιζουμε να σας δουμε παλι σε μια απο τις υπολοιπες δραστηριοτητες μας

Η κριτική έγινε: 8 Σεπτεμβρίου 2020

Απίστευτες διακοπές.
Επαγγελματίες με όλη την σημασία της λέξεως.
Παιδιά που γνωρίζουν την δουλειά τους και η εμπιστοσύνη μας προς αυτούς επάξια των προσδοκιών μας.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, I7649JJandreasl

Η κριτική έγινε: 28 Απριλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η ξενάγηση στο νησί της Κεφαλονιάς ήταν καταπληκτική . Μας έδειξαν τα μέρη όπου πάνε οι ντόπιοι για φαγητό και διασκέδαση και ήταν πραγματικά εξαιρετικά . Με την συνοδεια του Τάσου ήταν όλα καταπληκτικά .

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Δημήτρης Δ

Η κριτική έγινε: 27 Απριλίου 2020

Ένα ταξίδι όνειρο..Η εμπειρία ήταν μοναδική, και ο αρχηγός ήταν άψογος..Η υπομονή του και οι γνώσεις του σε συνδιασμο με τον ενθουσιασμό του, να μας δείξει τα πάντα, μας έκανε να νιώσουμε μέρος αυτού του τόπου..Να χαλαρώσουμε.. Πήγαμε στις καλύτερες παραλίες και φάγαμε το πιο ωραίο παραδοσιακό φαγητό και να μη παραληψω, πως τράβηξαμε τις καλύτερες φωτογραφιες.. Ανυπομονούμε για το επόμενο... Αξίζει..

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Global783427

Η κριτική έγινε: 24 Απριλίου 2020

Επισκεφτήκαμε την Κεφαλλονιά τον περασμένο Αύγουστο με την εκδρομή kefalonian Break του συγκεκριμένου ταξιδιωτικού ...
Η τιμή μας έκανε να φοβηθούμε στην αρχή αλλά εν τέλει άξιζε!!!
Οικονομική και ποιοτική εκδρομή.
Η εκδρομή Kefalonian Break μας έδωσε την ευκαιρία να δούμε την τοπική οικονομία του νησιού .Ο καιρός δεν το επέτρεψε ώστε να κάνουμε μπάνιο όμως οι εναλλακτικές που είχαμε ήταν πολύ εποικοδομητικές.Περάσαμε φανταστικά και το συστήνω ανεπιφύλακτα...Εμείς θα το ξαναπροτιμησουμε σίγουρα!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, suela2889