“Trendy and modern”

Fish Market
Κλείστε τραπέζι
Γειτονιά: Πλατεία Μαβίλι
Γειτονιά: Πλατεία Μαβίλι

Νοστιμότατο φαγητό, όμορφο χώρο, απίστευτη δημιουργικότητα...περίμενα συνηθισμένο ελληνικό μενού αλλά ο σεφ κάνει απίστευτα και νέα πιάτα. Πολύ ευγενής και καλό προσωπικό. Θα ξανά πάω!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, W3731JExristok
Ο/η Danny K, Owner του Fish Market, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 εβδομάδες

Αγαπητέ (ή) W3731JExristok,

Σας ευχαριστούμε για τα υπέροχα σχόλιά σας! Είναι χαρά μας που αναγνωρίζετε την προσπάθεια μας να προσφέρουμε ιδιαίτερες γευστικές προτάσεις πέρα από τα συνηθισμένα! Σας ευχαριστούμε επίσης για για τα καλά σας λόγια για το σέρβις. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερό φαγητό , γεύσεις μοναδικές/ιδιαίτερες !! Συνδυασμοί φοβεροί !! Η εξυπηρέτηση απίστευτη πολύ ευγενικοί όλοι!! Προτείνω ανεπιφύλακτα !!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Voyager481626
Ο/η Danny K, Owner του Fish Market, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Αγαπητέ (ή) Voyager481626,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια και είναι χαρά μας που ευχαριστηθήκατε το φαγητό και το σέρβις. Ευχαριστούμε που μας προτείνετε ανεπιφύλακτα και θα χαρούμε πολύ να σας δούμε και πολύ σύντομα κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2021

Ενας πρωτοτυπος μινιμαλ χωρος οπου το ενα τεταρτο ειναι ιχθυοπωλειο, το αλλο τεταρτο ανοιχτη κουζινα και το υπολοιπο μισο εστιατοριο με σκαμπο και 3 τραπεζια για οποιον επιλεξει να καθησει μεσα.Τεσσερις μεγαλες σαλατες, τρια ζεστα ορεκτικα, τρεις επιλογες σουσι και τεσσερα ζεστα ορεκτικα δεν μας επετρεψαν να δοκιμασουμε τα πολυ ενδιαφεροντα κυρια πιατα του. Ημαστε δυο ατομα και ηταν και μεσημερι. Ομως οι εντυπωσεις απο τα 4 πρωτα που δοκιμασαμε ηταν αρκετες για να βαθμολογησουμε το μερος με υψηλη βαθμολογια η οποια σε επομενη συντομη δευτερη επισκεψη ισως να χτυπησει ταβανι.Εξαιρετικο σερβις, μικρη ποικιλια κρασιων απο μη εμπορικους παραγωγους και τιμες 30-40 το ατομο, δημιουργουν ενα συνολο που αξιζει κανεις να δοκιμασει για την ποιοτητα και την διαφορετικοτητα του.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, pavloufm
Ο/η Danny K, Owner του Fish Market, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Αυγούστου 2021

Αγαπητέ pavloufm,

Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια και χαιρόμαστε που είχατε μια καλή εμπειρία στο FISH MARKET. Προσβλέπουμε στη δεύτερη επίσκεψη και στο χτύπημα του ταβανιού!!! Θα είναι χαρα μας και τιμή μας να σας ξαναδούμε σύντομα και ελπίζουμε να το χαρείτε ακόμα περισότερο. Σας παρακαλούμε να μας συστήσετε στους γνωστούς και φίλους σας.

Η κριτική γράφτηκε 22 Μαΐου 2021

Εξαιρετικό φαγητό και σερβις. Υλικά μαγειρεμένα με φροντίδα και νόστιμες γεύσεις σε ωραίους συνδυασμούς. Το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό! Το προτείνω ανεπιφύλακτα και σίγουρα θα το επισκεφτώ ξανά!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, Lydia K
Ο/η Danny K, Owner του Fish Market, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Ιουλίου 2021

Αγαπητή Lydia K,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την υπέροχη κριτική σας! Χαιρόμαστε που απολαύσετε το φαγητό, το σέρβις και την όλη ατμόσφαιρα του FISH MARKET. Σας ευχαριστουμε για την προτίμηση σας, ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα και σας παρακαλούμε να μας προτείνετε στους γνωστούς και φίλους σας!

Η κριτική γράφτηκε 26 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφη βραδιά με φίλους, απλός χώρος, φιλικό περιβάλλον, ευγενικό σέρβις, ανοιχτή πεντακάθαρη κουζίνα. Το φαγητό ποιοτικό, ενδιαφέρουσες γεύσεις, ικανοποιητικές μερίδες των κυρίως πιάτων. Θα ξαναπάω!!

2  Ευχαριστούμε, Antzoulini
Ο/η mindtheglass, Owner του Fish Market, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητή Antzoulini,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια και χαιρόμαστε που ευχαριστηθήκατε την επίσκεψη στο FISH MARKET! Θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε σύντομα και ελπίζουμε να μας προτείνετε στους φίλους και γνωστούς σας!

Fish Market: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Fish Market: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!